بررسی توانمندی های اقتصادی و فرصت های سرمایه گذاری بخش انزل

بررسی توانمندی های اقتصادی و فرصت های سرمایه گذاری بخش انزل
جلسه بررسی توانمندی های اقتصادی و فرصت های سرمایه گذاری بخش انزل ارومیه برگزار شد.

جلسه بررسی توانمندی های اقتصادی و فرصت های سرمایه گذاری بخش انزل ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، جلسه بررسی توانمندی های اقتصادی و فرصت های سرمایه گذاری بخش انزل ارومیه صبح امروز با حضور رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه‌ منابع استاندار، شیرازه محبت بخشدار انزل و جمعی دیگر از مدیران و مسئولان استانی در سالن جلسات بخشداری انزل برگزار شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در این جلسه بر ضرورت تهیه سند توسعه بخش انزل تاکید کرد و از فرمانداری ارومیه خواست با همکاری دستگاه های ذیربط، تا سه ماه آینده طرح مذکور را تهیه نماید.

حسینی، ایجاد شهرک اختصاصی گلخانه ای در قوشچی را نیز جزو برنامه های پیش بینی شده در بخش انزل عنوان کرد و از جهاد کشاورزی خواست زمین مورد نیاز برای احداث این شهرک را شناسایی نماید.

وی، بخش حمل و نقل را از دیگر ظرفیت های بخش انزل و بویژه قوشچی دانست و گفت: یک شرکت برای توسعه و تقویت بخش حمل و نقل در بخش انزل تشکیل و در کنار آن بخشی از هاب لجستیک استان در قوشچی متمرکز خواهد شد.

استفاده از ظرفیت گردشگری، ایجاد واحدهای بوم گردی و شناسایی و جذب سرمایه گذاران بومی منطقه از دیگر تاکیدات معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در این جلسه بود.

در این جلسه، درخواست سرمایه گذاری برای ایجاد شهرک صنعتی خصوصی در قوشچی نیز مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد پس از تهیه طرح توجیهی فنی و اقتصادی توسط سرمایه گذار طرح، مقدمات اجرایی پروژه فراهم شود.

بازدید از خانه کاظم خان قوشچی از دیگر برنامه های امروز معاون استاندار در سفر به بخش انزل بود.