استاندار آذربایجان غربی:

اتحاد ملی عامل اصلی اقتدار ایران اسلامی است

اتحاد ملی عامل اصلی اقتدار ایران اسلامی است
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: اتحاد ملی عامل اصلی اقتدار ایران اسلامی بوده و این امر در ۴۰ سال گذشته به خوبی نمایان شده‌ است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، محمدمهدی شهریاری روز چهارشنبه در آیین افتتاح سه‌هزار و ۲۰۰ طرح و کلنگ‌زنی یکهزار و ۲۵۰ طرح محرومیت‌زدایی در ارومیه افزود: نقش وحدت و انسجام ملی در قدرت ایران اسلامی روز به روز بیشتر آشکار می‌شود.

وی با قدردانی از اهتمام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حل مشکلات اقتصادی موجود بیان کرد: دولت و سپاه با همه توان برای ریشه‌کنی فقر در جامعه تلاش می‌کند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی در ماه‌های اخیر برنامه‌ریزی‌های زیادی داشته‌اند، اضافه کرد: همه این دسیسه‌ها با اتحاد و همدلی نقش برآب شده و شکست خورده‌ است.

استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: دولت و مدیریت ارشد استان همواره برای تقویت انسجام تلاش می‌کند و در این راستا همه توان خود را برای محرومیت‌زدایی به ویژه در مناطق مرزی به کار گرفته است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی نیز در این مراسم با اشاره به خدمات بی‌نظیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ۴۰ سال گذشته، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه محرومیت‌زدایی نیز عملکرد درخشانی از خود نشان داده است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی افزود: رسیدگی به اوضاع محرومان از ویژگی‌های ائمه معصومین (ع) بود و نظام اسلامی نیز رسیدگی به محرومان را سرلوحه کار خود قرار داده است.

در این آیین که با حضور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد، ۵۰۰ سری جهیزیه برای محرومان نیز تحویل نوعروسان شد.