بازدید استاندار آذربایجان غربی از سالن برگزاری لیگ ملت های والیبال

بازدید استاندار آذربایجان غربی از سالن برگزاری لیگ ملت های والیبال
استاندار آذربایجان غربی در فاصله 2 هفته مانده به برگزاری لیگ ملت های والیبال در ارومیه از سالن برگزاری این رقابت ها بازدید کرد و در جریان مراحل بازسازی این سالن قرار گرفت.

استاندار آذربایجان غربی در فاصله ۲ هفته مانده به برگزاری لیگ ملت های والیبال در ارومیه از سالن برگزاری این رقابت ها بازدید کرد و در جریان مراحل بازسازی این سالن قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، محمدمهدی شهریاری روز جمعه در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه حاضر شد و از نزدیک مراحل بازسازی این سالن را برای میزبانی هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال مورد بررسی قرار داد.

وی در این بازدید با ابراز رضایت از اقدامات انجام شده گفت: مقدمات لازم برای میزبانی هرچه بهتر ارومیه در لیگ ملت‌های والیبال باید به بهترین نحو ممکن فراهم شود.

وی بیان کرد: ارومیه میزبانی شایسته در این رقابت‌ها خواهد بود و می‌توان از این ظرفیت در راستای شناساندن توان میزبانی این شهر استفاده کرد.

استاندار آذربایجان غربی همچنین خطاب به مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه اظهار داشت: امسال تیمی در حد نام ارومیه باید تدارک ببینید تا زمینه قهرمانی در لیگ آینده والیبال کشور فراهم شود.

شهریاری افزود: هواداران عاشق والیبال در ارومیه باید شاهد بازگشت شکوه و قدرت شهر خود در این رشته باشند.

تاکنون بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی در راستای برگزاری هرچه بهتر لیگ ملت‌های والیبال هزینه شده است.

هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال از ۲۴ تا ۲۶ خرداد امسال به میزبانی ارومیه با حضور تیم‌های ایران، کانادا، لهستان و روسیه در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار می‌شود.

امسال والیبال ارومیه سهم مهمی در ترکیب تیم ملی بزرگسالان دارد به طوری که هفت بازیکن ارومیه‌ای به نام‌های «سعید معروف، امیر فلاحت خواه، میلاد عبادی پور، مرتضی شریفی، میثم صالحی، امیرحسین توخته و محمدرضا حضرت پور» در پست‌های مختلف در لیست ۲۸ نفری «ایگور کولاکویچ» قرار گرفتند.

 

منبع: ایرنا