شاکرمی دردیدار با استاندار آذربایجان غربی مطرح کرد:

آمادگی برای تقویت شاخص های حوزه تسهیلات اشتغالزایی، تعاونی ها و روابط کار

آمادگی برای تقویت شاخص های حوزه تسهیلات اشتغالزایی، تعاونی ها و روابط کار
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به آذربایجان غربی با محمدمهدی شهریاری، استانداراین استان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، حاتم شاکرمی در این دیدار از اعلام آمادگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تقویت سهم استان آذربایجان غربی برای تسهیلات اشتغالزایی، تعاونی ها و سایر شاخص های حوزه روابط کاردراین استان خبرداد.

وی با اشاره به سیاست های وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی در حوزه شفاف سازی گفت :وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در صدد است این سیاست را در تمام سطوح اجرا کند و این مساله موجب حرکت به سوی رونق دولت الکترونیک شده تا بدون حضور ارباب رجوع با استقرار سامانه ها از بسیاری از مفاسد پیشگیری شود . 

معاون روابط کار وزارت  تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از تلاش ها و حمایت های بی دریغ استاندار آذربایجان غربی در تمام حوزه های کاری این وزارتخانه به ویژه  در بحث ایجاد گروه تحقیقات،تعلیمات و حفاظت فنی و بهداشت کار تقدیر کرد و گفت:امیدواریم با حمایت های شما  شاهد پیشرفت روز افزون این استان باشیم.

شاکرمی همچنین با اشاره به برخی شاخص ها از جمله مبحث  بیکاری و واحد های مشکل دار وضعیت استان آذربایجان غربی  را مطلوب ارزیابی  کرد و گفت : این تغییرات نشان از اقدامات مطلوب مسئولان  این استان در زمینه زیر ساخت ها و سرمایه گذاری دارد . 

شهریاری نیز در این دیدار که در محل استانداری آذربایجان غربی برگزار شد ضمن تقدیر از حضور معاون روابط کار وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و همچنین تلاش های مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گزارشی از وضعیت استان ارائه کرد . 

وی  با اشاره به تلاش های دبیرخانه کارگروه اشتغال  این استان در کسب رتبه اول پرداخت تسهیلات اشتغالزایی،بر پرداخت بخش  دوم تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان آذربایجان غربی تاکید کرد.