قدردانی فرماندار ارومیه از حضور پرشور مردم در انتخابات

قدردانی فرماندار ارومیه از حضور پرشور مردم در انتخابات
فرماندار ارومیه در پیامی از حضور پرشور مردم شهرستان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، متن پیام علیرضا ملامحمدی زاده بدین شرح است:

به نام خدا

حضور تاریخی ملت بزرگ ایران و بخصوص مردم عزیز شهرستان ارومیه در انتخابات دوم اسفند، ضمن خلق شکوهی جاودانه، برگ زرین دیگری بر افتخارات این سرزمین کهن افزود.

بی شک مشارکت آگاهانه زنان و مردان و دختران و پسران شهرستان ارومیه از اقوام و مذاهب مختلف در جشن ملی انتخابات، که همدل و همراه با خیل عظیم دیگر ایرانیان در پای صندوق ‌های رای حضور یافتند، حماسه ‌ای ماندگار را به یادگار گذاشته و سربلندی کشور عزیزمان را در مقابل بدخواهان تداوم بخشید.

حال زمان رقابت به پایان رسیده و رفاقت آغاز گشته و به سهم خود به منتخبان مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تبریک می گویم و اطمینان دارم نمایندگان محترم در خانه ملت، در کنار خدمتگزاران مردم در دولت با تعامل و همبستگی، خدمت صادقانه به مردم را در اولویت برنامه های خود قرار خواهند داد.

در پایان ضمن قدردانی از حضور حماسی مردم و اهتمام خالصانه تمامی دست ‌اندرکاران برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان اعم از نیروهای اجرایی، نظارتی، قضایی، بازرسی، امنیتی، انتظامی و مخصوصاً خبرنگاران و اصحاب اندیشمند رسانه، آرزو می کنم که همواره خداوند متعال مردم فهیم ‌ارومیه را مورد عنایات خاصه خویش قرار داده و همگی شایسته خدمت به این مردم تاریخ ساز باشیم.

علیرضا ملامحمدی زاده
فرماندار شهرستان ارومیه