تخصیص سهمیه زمستانی نفت سفید بیش از 100 هزار خانوار مصرف کننده

تخصیص سهمیه زمستانی نفت سفید بیش از 100 هزار خانوار مصرف کننده
سهمیه زمستانی نفت سفید بیش از 100 هزار خانوار مصرف کننده در کارت بانکی سرپرستان خانوار واریز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: درسهمیه زمستانی برای خانوارهای 1 و 2 نفره 400 لیتر سوخت، برای خانوارهای 3 و 4 نفره 700 لیتر، و برای خانوارهای 5 نفر به بالا 1000 لیتر سوخت تعلق گرفته است.

احمد مجرد گفت: اعتبار این مرحله از سهمیه نفت سفید تا 25 اسفند ماه سال جاری می‌باشد، همچنین سهمیه سوخت فصل پاییز برای مشترکینی که تاکنون سهمیه نفت سفید خود را دریافت نکرده اند محفوظ است.

مجرد با بیان اینکه در مرکز و شمال استان آذربایجان‌غربی تاکنون 120 میلیون لیتر سوخت توزیع شده است، گفت: قبل از فرا رسیدن فصل سرما و یخبندان  وبه لحاظ سردسیر و صعب العبور بودن بسیاری از مناطق روستایی استان آذربایجان غربی سهمیه 100 درصدی نفت سفید این دسته از خانوارها ارسال شده است.

وی خاصرنشان کرد: کل سهمیه نفت سفید خانوارها در طول سال جاری برای خانوارهای 1 و 2 نفره، 1600 لیتر سوخت، برای خانوارهای 3 و 4 نفره، دو هزار لیتر، برای خانوارهای5 و 6 نفره، دو هزارو 600 لیتر، و برای خانوارهای 7 نفر به بالا دو هزارو 800 لیتر سوخت توزیع می‌شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: میزان ذخیره سازی نفت سفید در انبارهای نفت منطقه در وضعیت مطلوبی قرار دارد و مشکلی در این ارتباط وجود ندارد.

وی در پایان تصریح کرد: برای جلوگیری از سوء استفاده‌های خرید و فروش سوخت و تحقق اهداف دولت الکترونیک سهمیه نفت سفید به صورت پایلوت از سال گذشته از طریق کارت بانکی سرپرست خانوار تخصیص می یابد.