فرماندار ارومیه:

در پاسخگویی به مردم باید شفاف باشیم

در پاسخگویی به مردم باید شفاف باشیم
جلسه هماهنگی اجرای طرح ملی ساماندهی مشارکت های مردمی در مقابله با ویروس کرونا صبح امروز با حضور فرماندار ارومیه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، علیرضا ملامحمدی زاده در این جلسه با قدردانی از خدمات خیرین و موسسات خیریه در مقابله با کرونا، اظهار داشت: بخش های مختلفی در امر پیشگیری و مبارزه با کرونا مشارکت داشته اند که نامی از آنها برده نمی شود و صمیمانه قدردان زحمات آنها هستم.

فرماندار ارومیه با تاکید بر برخورد جدی با هرگونه گران فروشی در توزیع اقلام بهداشتی، خاطرنشان کرد: به صورت مستمر پیگیر تامین موارد مورد نیاز مراکز درمانی و بهداشتی شهرستان هستیم.

وی تداوم ضدعفونی اماکن عمومی را ضروری دانسته و افزود: ظرفیت دستگاه های مختلف در پیشگیری و مبارزه با کرونا باید در اختیار حوزه بهداشت و درمان قرار گیرد.

ملامحمدی زاده در ادامه با تاکید بر ضرورت تقویت فعالیت های محله محور مبارزه با کرونا، تصریح کرد: تصور پایان یافتن تهدید کرونا اشتباه بوده و همچنان باید این ویروس جدی گرفته شود.

فرماندار ارومیه با اشاره به ساماندهی مشارکت های مردمی در مقابله با ویروس کرونا، گفت: مردم عزیز ارومیه برای حفاظت از خود و دیگران، ضروری است در اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند همکاری مستمر داشته باشند.

وی همچنین تداوم همکاری مردم و اصناف ارومیه با ستاد مدیریت کرونا شهرستان را ضروری دانسته و افزود: نظارت بر رعایت بیش از پیش فاصله گذاری هوشمند در مراکز پرتجمع افزایش خواهد یافت.

ملامحمدی زاده با اعلام اینکه در پاسخگویی به مردم باید شفاف باشیم، یادآور شد: همراهی قابل توجه مردم در پیشگیری و مبارزه با کرونا، مانع بروز مشکلات جدی در ارومیه شد و امیدواریم این همکاری همچنان ادامه داشته باشد.