اعلام محدودیت های ترافیکی مراسم رژه نیروهای مسلح در ارومیه

اعلام محدودیت های ترافیکی مراسم رژه نیروهای مسلح در ارومیه
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی محدودیت های ترافیکی همزمان با مراسم سان و رژه نیروهای مسلح در ارومیه را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، عباس فرمانی اظهارداشت: همزمان با آغاز مراسم سان و رژه نیروهای مسلح در ارومیه امروز در خیابان حسنی مسیر رفت و برگشت محدودیت ترافیکی داریم.

وی ادامه داد: همچنین تاپایان مراسم سان و رژه نیروهای مسلح از میدان خیرین تا تقاطع مخابرات و بلوار سربازان گمنام و نیز از میدان خیرین به سمت بلوار ورزش تا تقاطع خیابان ورزش و شورا محدودیت های ترافیکی اعمال می شود.

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، نیروهای مسلح مستقر در آذربایجان غربی با برگزاری مراسم سان و رژه رژه توان رزمی و دفاعی خود را به نمایش می گذارند، این مراسم صبح امروز از ۹ صبح در خیابان حسنی شهر ارومیه برگزار می شود.

سپاه شهدای آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه‌ای ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال  دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و عرصه امنیت پایدار، بر لزوم وحدت و یکپارچگی ملی و اجتناب از تفرقه و قومیت گرایی که دسیسه دشمنان نظام وانقلاب برای برهم زدن امنیت و آرامش  این خطه شهیدپرور است تاکید کرد.

 

منبع: مهر