لزوم آمادگی برای برگزاری انتخابات همراه با برف و سرما

لزوم آمادگی برای برگزاری انتخابات همراه با برف و سرما
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در راستای برنامه ریزی جهت تامین شرایط مطلوب در ایام انتخابات مجلس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در راستای برنامه ریزی جهت تامین شرایط مطلوب در ایام انتخابات مجلس به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم هماهنگی دستگاه های اجرایی برای فراهم سازی شرایط مطلوب برگزاری انتخابات مجلس گفت: دستگاه های اجرایی مکلف اند تا تمام ظرفیت های خود در حوزه ماشین آلات سنگین را به مدیریت راهداری و حمل و نقل جاده ای جهت ایام انتخابات بکار گیرند.

آیدین رحمانی افزود: با توجه به پیش بینی های هواشناسی احتمال بارش و برودت هوا در برخی نقاط استان در ایام انتخابات وجود دارد لذا دستگاه های اجرایی، پیمانکاران و واحدهای نظامی و انتظامی می بایست جهت همکاری و تامین ماشین آلات سنگین برف روبی جهت پیامدهای احتمالی تدابیر لازم را بیاندیشند.

وی گفت: با توجه به تلاش دشمنان جهت مایوس ساختن مردم برای عدم مشارکت در پای صندوق های رای، لذا وظیفه ما مسئولین است تا با فراهم سازی شرایط لازم از جمله پیشگیری از مسدود شدن محورهای جاده ای بین شهری و روستایی امکان حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم سازیم.

معاون استاندار همچنین از سازمان هواشناسی، شهرداری و دهیاری ها و شرکت های پیمانکاری خواست تا نهایت همکاری را با راهداری به عمل آورند.