دیدار فرمانده پلیس راهور آذربایجان غربی با سرپرست فرمانداری ارومیه

دیدار فرمانده پلیس راهور آذربایجان غربی با سرپرست فرمانداری ارومیه
فرمانده پلیس راهور آذربایجان غربی صبح امروز با سرپرست فرمانداری ارومیه دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، رسول مقابلی در این دیدار بر اهمیت موضوع شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز و همچنین حل مشکل ترافیک و روان سازی آن تاکید و ادامه داد: همکاری کلیه دستگاههای اجرایی مرتبط، شهرداری و شورای شهر برای رفع مشکل ترافیک ارومیه ضروری است.

سرپرست فرمانداری ارومیه در ادامه تصریح کرد: هوشمندسازی نظارت برای پیشگیری از حوادث و تکریم حقوق شهروندی به عنوان یک ضرورت باید مورد توجه قرار گیرد.

وی در پایان تاکید کرد: توجه به سلامتی مردم، انجام اقدامات پیشگیرانه در عرصه مقابله با ویروس کرونا، اجرای پروتکل های بهداشتی و لزوم کنترل اجتماعات در مراکز تحت پوشش چون تعویض پلاک، شهرک آزمایش و واحد صدور گواهینامه ضروری است.

فرمانده پلیس راهور آذربایجان غربی نیز در این دیدار حل مشکل ترافیک و سایر مسائل موجود را ضروری دانسته و افزود: مشکلات مطروحه با تعامل، همکاری و هماهنگی دستگاههای اجرایی قابل رفع است.

سرهنگ عباس فرمانی همچنین با اشاره به اقدامات و عملکرد پلیس راهنمایی و رانندگی در حوزه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، گفت: پلیس راهور استان به صورت جدی پیگیر کنترل اجتماعات مراکز تعویض پلاک و شهرک آزمایش می باشد.