جاده منتهی به مرز سرو ایمن سازی می شود

جاده منتهی به مرز سرو ایمن سازی می شود
مدیرکل دفتر فنی و امور پیمان های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: همزمان با بهره برداری از ساختمان مرز سرو جاده منتهی به مرز نیز ایمن سازی می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، بابک طالبی صبح جمعه در جریان بازدید از ساختمان مرز سرو اظهارکرد: در کنار اقدامات عمرانی ساخت سالن مرز سرو، عملیات راهداری در جاده منتهی به مرز سرو نیز شامل نصب علائم لکه گیری، خط کشی و سایر اقدامات ایمنی نیز انجام می‌شود.

وی آماده بهره برداری شدن ساختمان سالن مسافری پایانه مرزی سرو خبر داد و افزود: این سالن در حال حاضر از ۹۹.۰۷ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است که پیش از آغاز فصل تابستان بهره برداری خواهد شد.

طالبی با تسریع بر اتمام مابقی عملیات ساخت سالن مسافری پایانه مرزی سرو و تکمیل محوطه سازی ادامه داد: برای اجرای عملیات ساخت سالن مسافری پایانه مرزی سرو در بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است که بهره‌برداری از این طرح، گامی مهم در تحقق رویکرد سازمان مبنی بر توسعه خدمات کمی وکیفی در پایانه‌های مرزی به‌عنوان ویترین نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می‌شود.

مدیرکل دفتر فنی و امور پیمان‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: ساختمان سالن مسافری پایانه مرزی سرو شامل ۲ طبقه، زیرزمین و محوطه به همراه منبع آب ۲۸۰ مترمکعبی است.

وی بابیان اینکه زیربنای کل این طرح، چهار هزار و ۱۶۰ مترمربع بوده و محوطه آن به بیش از هفت‌هزار مترمربع می‌رسد یادآور شد: در کنار اقدامات عمرانی ساخت این سالن، عملیات راهداری در جاده منتهی به مرز سرو نیز شامل نصب علائم لکه گیری، خط کشی و سایر اقدامات ایمنی نیز انجام می‌شود.

 

منبع: مهر