اجرای پروژه بهسازی و تعریض محور ارومیه - جارچیلو

اجرای پروژه بهسازی و تعریض محور ارومیه - جارچیلو
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی از اجرای پروژه بهسازی و تعریض محور ارومیه-جارچیلو و شهرک صنعتی به طول 23 کیلومتر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، نشست مجازی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی و مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه با مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران درخصوص استفاده از ظرفیت‌های صنعت نفت در تکمیل قطعه ۴ پروژه بهسازی و تعریض محور ارومیه-جارچیلو و شهرک صنعتی، حدفاصل انبار‌های نفتی تا تقاطع غیرهمسطح آزاد ارومیه - تبریز تشکیل شد.

محسن حمزه لو مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در این نشست گفت: پروژه بهسازی و تعریض محور ارومیه-جارچیلو و شهرک صنعتی به طول ٢٣ کیلومتر با هدف ارتقای راه فرعی به راه اصلی اجرا می‌شود.

حمزه لو بیان کرد: قطعه اول این پروژه به طول ۲ کیلومتر و ٧٠٠ متر حدفاصل شهر ارومیه به روستای ریحان‌آباد و قطعه دوم به طول ۴ کیلومتر و ٢۵٠ متر حدفاصل حدفاصل روستای چارچیلو تا شهرک صنعتی تکمیل شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی افزود: بهسازی قطعه سوم این طرح راهسازی حدفاصل شهرک صنعتی تا پادگان المهدی و قطعه چهارم به طول ٧ کیلومتر و ٨٠٠ متر در محدوده انبار‌های نفتی تا تقاطع غیرهمسطح آزاد ارومیه به تبریز باقی‌مانده که تلاش می‌شود با بهره‌گیری از توانمندی و ظرفیت‌های صنایع اجرا شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان