تعطیلی موزه‌ها و اماکن تاریخی ارومیه در نوروز 99

تعطیلی موزه‌ها و اماکن تاریخی ارومیه در نوروز 99
ساعات کار موزه‌ها و اماکن تاریخی استان در روزهای غیر از ایام تعطیل رسمی و ایام نوروز، طبق ساعات کار ادارات خواهد بود و در ایام نوروز هم این مراکز تعطیل هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان غربی گفت: ساعات کار موزه‌ها و اماکن تاریخی استان در روزهای غیر از ایام تعطیل رسمی و ایام نوروز، طبق ساعات کار ادارات خواهد بود.

حسن سپهرفر درباره محدودیت ساعات کار اماکن گردشگری استان آذربایجان غربی با توجه به شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: ساعات کار موزه‌ها و اماکن تاریخی استان در روزهای غیر از ایام تعطیل رسمی و ایام نوروز، طبق ساعات کار ادارات خواهد بود و در ایام نوروز هم این مراکز تعطیل هستند.

وی افزود: این تصمیمات براساس مصوبه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور در راستای مقابله با شیوع کرونا ویروس اتخاذ شده است و هرگونه تغییر در ساعات کار این امکان طبق دستور وزارتخانه خواهد بود.

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی اعلام کرد: در ایام غیرتعطیل نیز بازدید از موزه‌ها به صورت گروهی نخواهد بود.

 

منبع: فارس