رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت در آذربایجان غربی:

دستاوردهای دولت باید به نحو شایسته به اطلاع مردم برسد

دستاوردهای دولت باید به نحو شایسته به اطلاع مردم برسد
رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت در آذربایجان غربی گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین دستاوردهای دولت در حوزه های مختلف است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت در آذربایجان غربی با اشاره به اینکه هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین دستاوردهای دولت در حوزه های مختلف است گفت: اقدامات دولت در بهبود زیرساخت های توسعه ای استان بسیار شاخص است و باید این اقدامات که بخاطر مشکلات اقتصادی تحت تاثیر قرار گرفته به اطلاع مردم برسد.

علی مصطفوی عصر امروز سه شنبه در نخستین جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان با بیان اینکه تحریم ها، مشکلات اقتصادی و کرونا مانع آگاهسازی اقناعی از دستاوردهای دولت شده است افزود: احیای دریاچه ارومیه و هزینه های انجام گرفته برای تثبیت وضعیت آن، ارتقای شاخص های بهداشت و درمان، آموزش و صنعتی بیانگر تلاش موثر دولت در بهبود شاخصهای توسعه ای استان است.

وی گفت: فرمانداران و دستگاه های اجرایی موظف هستند با بهره گیری از ظرفیت نخبگان، رسانه ها و گروه های مرجع نسبت به اطلاع رسانی اقدامات و افتتاح پروژه طبق دستور العمل های بهداشتی اقدام نمایند.

مصطفوی افزود: به جهت شیوع کرونا و پرهیز از تجمعات غیر ضروری امسال عمده برنامه ها طبق دستورالعمل های بهداشتی و ویدئو کنفرانسی افتتاح می شود.

رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان اجرای طرح تابش امید برای جهاد اطلاع رسانی دستگاه های اجرائی از دستاوردهای دولت را مورد تاکید قرار داد و گفت: هر شهرستان ۸ پروژه شاخص را به بهترین شکل ممکن به اطلاع مردم برساند.

مصطفوی با اشاره به تقارن هفته دولت با ماه محرم و عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) تصریح کرد: در افتتاح پروژه باید شئونات این ماه عزیز رعایت شود.

وی استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی در اطلاع رسانی دستاوردهای دولت را مهم و موثر دانست.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به فرا رسیدن روز خبرنگار، بر تکریم و تقدیر از این قشر تاثیرگذار و زحمتکش در تنویر افکار عمومی به شکل شایسته توسط دستگاه های اجرائی تاکید کرد و از مدیران دستگاه های اجرایی خواست با حضور در رسانه ها نسبت به تکریم خبرنگاران و تبیین دستاوردهای دولت اقدام نمایند.

در این جلسه هر یک از اعضا به بیان دیدگاه های خود در خصوص برگزاری شایسته هفته دولت پرداختند.