محمدمهدی شهریاری:

600 تخت به مجموع تخت‌های بیمارستانی آذربایجان‌غربی اضافه می‌شود

600 تخت به مجموع تخت‌های بیمارستانی آذربایجان‌غربی اضافه می‌شود
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: تا پایان امسال 600 تخت به مجموع تخت‌های بیمارستانی استان اضافه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه از مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت‌های بهداشتی درمانی استان حمایت می‌شود، گفت: تا پایان امسال ۶۰۰ تخت به مجموع تخت‌های بیمارستانی استان اضافه می‌شود.

محمدمهدی شهریاری روز چهارشنبه در آیین افتتاح نخستین کلینیک تخصصی دندانپزشکی هوشمند در شمال‌غرب کشور افزود: این تعداد تخت جدید با افتتاح طرح‌های بیمارستانی از جمله بیمارستان آیت‌الله خوئی، بیمارستان تکاب و بیمارستان فوق تخصصی زنان ارومیه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. 

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی‌ لازم به منظور بهبود شاخص‌های بهداشتی درمانی استان در دولت تدبیر و امید صورت گرفته و حوزه سلامت استان با روند روبه رشد مواجه است. 

نماینده عالی دولت در آذربایجان‌غربی افزود: با بهره‌برداری از طرح‌های در دست اجرا شاخص بهره‌مندی استان از تخت‌های بیمارستانی از میانگین کشوری پیشی می‌گیرد. 

وی ضمن قدردانی از مشارکت بخش‌خصوصی در ایجاد زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی استان اضافه کرد: برای بهبود خدمات‌رسانی به مردم و توسعه زیرساخت‌های لازم از مشارکت بخش خصوصی حمایت می‌کنیم.

در ادامه این آیین کلینیک تخصصی دندانپزشکی هوشمند با سرمایه‌گذاری ۱۲ میلیارد ریالی و اشتغالزایی برای ۷۳ نفر در ارومیه به بهره‌برداری رسید.