استاندار آذربایجان غربی:

نام شهدای سلامت در انقلاب ماندگار خواهد ماند

نام شهدای سلامت در انقلاب ماندگار خواهد ماند
استاندار آذربایجان غربی گفت: رشادت های شهدای سلامت در پاسداری از سلامت مردم هیچ گاه از حافظه تاریخی این سرزمین پاک نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه نام شهدای مدافع سلامت در انقلاب ماندگار خواهند ماند گفت: رشادت های شهدای سلامت در پاسداری از سلامت مردم هیچ گاه از حافظه تاریخی این سرزمین پاک نخواهد شد.

محمدمهدی شهریاری عصر امروز با حضور در منزل شهیده مدافع سلامت دکتر طلایه بیگ زاده، ایثار و جانفشانی این بانوی شهید را در پاسداری از سلامت و آرامش مردم در مقابله با ویروس کرونا ستود و گفت: بانوان امروز در سنگر صیانت از سلامت جامعه بویژه خط مقدم مقابله با کرونا نقش اساسی دارند و شهدای بیشماری را نیز تقدیم انقلاب کرده اند.

وی افزود: ایثار کادر درمان و پرستاری در حراست از سلامت مردم تداوم همان جانفشانی های دوران دفاع مقدس است.

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه وظیفه مسئولین و مردم است تا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و اجرای دقیق اقدامات کنترلی و نظارتی، هدف اصلی شهدای مدافع سلامت را که همانا قطع شیوع ویروس کروناست را جامه عمل بپوشانند.

شهریاری در ادامه با اهدای لوح تقدیری از خانواده شهیده مدافع سلامت طلایه بیگ زاده تجلیل نمود.

 شهید طلایه بیگ‌زاده از پزشکان معاونت بهداری فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی اواخر اسفند ۹۹ بر اثر ابتلا به کرونا به درجه شهادت نائل آمد.