پیام فرماندار ارومیه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام فرماندار ارومیه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
فرماندار ارومیه با صدور پیامی، روز ارتباطات و روابط عمومی را گرامی داشت.

فرماندار ارومیه با صدور پیامی، روز ارتباطات و روابط عمومی را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، پیام علیرضا ملامحمدی زاده بدین شرح است:

به نام خدا

۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، فرصتی ارزشمند برای توسعه ارتباطات اجتماعی و تثبیت جایگاه روابط عمومی در سازمان ها و همچنین ارج نهادن ‌نظام آزاد ارتباطات و اطلاعات در جامعه می باشد.

روابط عمومی ها به ‌عنوان پل ارتباطی مردم و مسئولان، در جلب اعتماد عمومی جامعه نسبت به یک سازمان اعم از دولتی و یا خصوصی و همچنین در تعامل دولت و ملت، نقشی تعیین کننده داشته و موانع ارتباط بین بخش های سیاستگذاری و اجرایی با مردم را شناسایی می کنند.

روابط عمومی ها همچنین با پایش مطالبات مردم، می توانند براساس مطالبات عمومی و عملکردها، بازخورد فعالیت ها را صادقانه به مسئولین و مدیران مربوطه منعکس نموده و مسئولان نیز از این بازخوردها در راستای تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف و بهبود عملکردها استفاده نمایند.

ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی، برای ‌تمامی مدیران و کارشناسان روابط عمومی ها در سراسر استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه که بی شک یکی از مجموعه‌ های تلاشگر در دستگاه‌ های دولتی و غیردولتی به شمار می ‌روند، آرزوی سلامتی و سربلندی داشته و امیدوارم در کنار فعالان روابط عمومی سهمی هرچند اندک در ایجاد روحیه خودباوری و مشارکت حداکثری مردم جهت سربلندی و رفع مشکلات جامعه، داشته باشیم.

علیرضا ملامحمدی زاده
فرماندار شهرستان ارومیه