قدردانی استاندار آذربایجان غربی از کادر درمانی خط مقدم مبارزه با کرونا

قدردانی استاندار آذربایجان غربی از کادر درمانی خط مقدم مبارزه با کرونا
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با کادر درمان خط مقدم مبارزه با کرونا گفت: تلاش و ایثار شما در مبارزه با کرونا در تاریخ این سرزمین ماندگار خواهد ماند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، محمدمهدی شهریاری امروز با حضور در هتل مروارید ارومیه محل اسکان کادر درمانی خط مقدم مبارزه با کرونا با قدردانی از ایثار و از خودگذشتگی آنان در مقابله با کرونا تصریح کرد: امروز همه مردم ایران قدردان زحمات شما هستند و ما نیز برخود وظیفه می دانیم تا با تامین امکانات مورد نیاز در این مسیر سخت همراه شما باشیم.

وی افزود: در خصوص اقلام ضدعفونی استان از وضعیت مطلوبی برخوردار است و اولویت ما در این خصوص تامین نیازهای کادر درمانی است.

شهریاری با اشاره به ایثار ماندگار کادر درمانی، از پیگیری درخواست های آنان به نحو شایسته خبر داد و گفت: کادر درمانی و پزشکی اطمینان خاطر داشته باشند که همه تلاش خود را برای رفع دغدغه های بحق آنان بکار گرفته ایم.

استاندار آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: امیدواریم همه مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی و در خانه ماندن از فشار کار پزشکان و کادر درمانی بکاهند تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم بر کرونا فائق بیاییم.