برگزاری نخستین جلسه ستاد انتخابات آذربایجان غربی

برگزاری نخستین جلسه ستاد انتخابات آذربایجان غربی
نخستین جلسه ستاد انتخابات استان صبح امروز با ریاست علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و با حضور روسای کمیته های ستاد در محل استانداری برگزار شد.

نخستین جلسه ستاد انتخابات استان صبح امروز با ریاست علی مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و با حضور روسای کمیته های ستاد در محل استانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، معاون سیاسی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان در این جلسه چهار اصل اساسی در برگزاری انتخابات را مورد تاکید قرار داد و گفت: زمینه سازی برای مشارکت حداکثری، قانون مداری، امانت داری و بی طرفی، چهار اصل مهم و اساسی در انتخابات هستند که مجریان و دست اندرکاران انتخابات باید این اصول را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با تشریح و تبیین برخی از مهم ترین وظایف کمیته های ستاد انتخابات نیز افزود: کمیته های زیرمجموعه ستاد انتخابات استان باید در اسرع وقت جلسات خود را تشکیل و بر اساس زمان بندی اعلام شده، وظایف محوله را به نحو احسن انجام دهند.

مصطفوی در ادامه با بیان اینکه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در 10 حوزه اصلی در استان برگزار می شود، افزود: دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان در 9 حوزه اصلی برگزار شده بود که در این دوره با تفکیک حوزه انتخابیه میاندوآب از شاهین دژ و تکاب، انتخابات در 10 حوزه اصلی برگزار خواهد شد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با تلاش و همدلی همه مسئولان و دست اندرکاران انتخابات شاهد برگزاری انتخاباتی قانونمند، سالم و باشکوه در استان آذربایجان غربی باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار و مسئول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان نیز در این جلسه گفت: برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در استان لازم است همه کمیته ها از هم اکنون برنامه ریزی لازم را برای اجرای هرچه بهتر وظایف خود داشته باشند.

گفتنی است بر اساس احکام صادره از سوی استاندار آذربایجان غربی، مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بعنوان رئیس ستاد انتخابات استان، حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بعنوان مسئول کمیته پشتیبانی، حسنخانی مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری بعنوان مسئول کمیته امنیتی، مصطفوی مدیر شبکه دولت و فناوری اطلاعات استانداری بعنوان مسئول کمیته فناوری اطلاعات، باقری مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری بعنوان مسئول کمیته اطلاع رسانی، میرزایی مدیرکل حراست استانداری بعنوان مسئول کمیته حراست و استعلامات، شجاعی مشاور امور حقوقی استاندار بعنوان مسئول کمیته حقوقی، اردبیلی مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بعنوان دبیر ستاد انتخابات و حیرت انگیز مدیرکل ثبت احوال استان بعنوان عضو ستاد انتخابات استان منصوب شده اند.