استاندار آذربایجان غربی:

در تامین اقلام بهداشتی برای کادر درمان مشکلی وجود ندارد

در تامین اقلام بهداشتی برای کادر درمان مشکلی وجود ندارد
استاندار آذربایجان غربی گفت: در تامین اقلام حفاظتی و بهداشتی برای کادر درمان مشکلی وجود ندارد و اولویت نخست استان در توزیع اقلام بهداشتی، مدافعان سلامت هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار آذربایجان غربی با اشاره به وضعیت مطلوب تجهیزات پزشکی و بهداشتی در بیمارستانهای استان گفت: در تامین اقلام حفاظتی و بهداشتی برای کادر درمان مشکلی وجود ندارد و اولویت نخست استان در توزیع اقلام بهداشتی، مدافعان سلامت هستند.

محمدمهدی شهریاری امروز یکشنبه در حاشیه بازدید از آزمایشگاه مرجع تشخیص بیماری کرونا در ارومیه بمناسبت روز علوم آزمایشگاهی با قدردانی از تلاش بخش آزمایشگاهی بویژه در تشخیص بیماری کرونا افزود: نقش این عزیزان در تشخیص درست و جامع برای کنترل بیماری کرونا بسیار ارزنده است و تلاشهای آنان غیرقابل جبران است.

وی با بیان اینکه ظرفیت آزمایشگاهی استان در تشخیص کرونا افزایش یافته است گفت: این عامل اگر چه موجب شناسایی بیشتر مبتلایان شده اما در کنترل بیماری و ایزوله افراد بیماری بسیار مهم و ارزشمند است.

شهریاری با قدردانی از تلاشهای کادر درمان و دانشگاه علوم پزشکی استان تصریح کرد: بیماری یابی که امروز در استان انجام می گیرد موجب شناسایی بیماران بیشتر و کنترل سریعتر بیماری می شود.

استاندار آذربایجان غربی گفت: به طور قطع با همراهی مردم و مسئولان در اجرای دقیق و کامل فاصله گذاری هوشمند می توانیم بیماری کرونا را به طور کامل کنترل کنیم.