افتتاح نمایشگاه تخصصی مبلمان در ارومیه

افتتاح نمایشگاه تخصصی مبلمان در ارومیه
نمایشگاه تخصصی مبلمان، صنایع چوبی، لوستر و دکوراسیون داخلی با حضور 102 شرکت از استان های مختلف کشور در ارومیه گشایش یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی ارومیه گفت: نمایشگاه تخصصی مبلمان، صنایع چوبی، لوستر و دکوراسیون داخلی با حضور ۱۰۲ شرکت از استان های مختلف کشور در ارومیه گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، امیر مسعود فاتحی افزود: این نمایشگاه بعد از ظهر امروز / دوشنبه / کار خود را در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی ارومیه و در پارک جنگلی این شهر آغاز کرده و دارای غرفه‌های متعدد در سه سالن مجزاست.

وی ادامه داد: ۶۵ شرکت از استان‌های زنجان، آذربایجان شرقی و تهران و ۳۷ شرکت نیز از آذربایجان غربی در این نمایشگاه تخصصی حضور دارند.

وی بیان کرد: غرفه‌های صنایع چوبی، لوستر، دکوراسیون داخلی منزل، فرش، منسوجات و تابلوفرش، تزئینات خانگی، سرویس خواب و انواع مبلمان از بخش‌های مختلف این نمایشگاه به شمار می‌رود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی ارومیه اظهار داشت: رونق صنعت مبلمان داخلی، حمایت از تولیدات صنایع چوبی، دکوراسیون داخلی و امکان خرید ارزان برای شهروندان از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه به شمار می‌رود.

این نمایشگاه تا روز جمعه این هفته / ۱۴ تیرماه جاری / از ساعت ۱۷ تا ۲۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی پارک جنگلی ارومیه پذیرای علاقه مندان است.