استاندار آذربایجان غربی:

کمک های مردمی برای افراد آسیب دیده از کرونا سازماندهی می شود

کمک های مردمی برای افراد آسیب دیده از کرونا سازماندهی می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: به منظور پرهیز از موازی کاری و حمایت از افراد نیازمند بشکل درست، پویش ها و تلاشهای مردمی و سازمانی در قالب کمک های مومنانه سازماندهی می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اهتمام دستگاه ها و نهادهای مختلف برای کمک به افراد آسیب دیده از کرونا که تحت حمایت هیچ نهادی نیستند، بر ضرورت سازماندهی این کمک ها تاکید کرد و گفت: به منظور پرهیز از موازی کاری و حمایت از افراد نیازمند بشکل درست، پویش ها و تلاشهای مردمی و سازمانی در قالب کمک های مومنانه سازماندهی می شود.

محمدمهدی شهریاری امروز دوشنبه در جلسه هماهنگی پویش همدلی با قدردانی از همراهی مردم و خیرین تصریح کرد: هدف گذاری این پویش تهیه و توزیع بیش از ۱۰۰ هزار بسته غذایی ۲ میلیون ریالی برای ۳ ماه متوالی است که خوشبختانه با مساعدت خیرین،کارکنان دولت و بنیاد مستضعفان و دیگر نهادها بخش قابل توجه این بسته ها تامین شده است.

وی افزود: برای اینکه جمعیت بیشتری از افراد نیازمند تحت پوشش قرار بگیرند و موازی کاری حذف شود، پویش ها و تلاشهای سازمانی و مردمی در قالب ستاد کمک های مومنانه سازماندهی می شود.

شهریاری با قدردانی از همراهی کارکنان دولت و خیرین در کمک رسانی به افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا، ابراز امیدواری نمود تا با تداوم این روند پیش از آغاز ماه مبارک رمضان مرحله نخست توزیع بسته های غذایی شروع شود.

استاندار آذربایجان غربی ظرفیت بسیج، مساجد و دستگاه های اجرایی برای توزیع درست و بموقع بسته های معیشتی را بسیار موثر دانست و گفت: به مدد شبکه های شکل گرفته در قالب بسیج، مساجد و فرمانداری و دهیاری ها توزیع بسته های معیشتی به بهترین شکل ممکن و با رعایت حفظ کرامت انسانی انجام می پذیرد.