نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی:

زنده نگهداشتن روحیه ایثار و شهادت زیربنای اعتلای کشور است

زنده نگهداشتن روحیه ایثار و شهادت زیربنای اعتلای کشور است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: زنده نگهداشتن روحیه ایثار و شهادت زیربنای اعتلای کشور و مقاومت روزافزون مقابل زیاده‌خواهی‌های نظام سلطه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی امروز در دیدار عوامل کنگره شهدای بخش انزل افزود: این روحیه ایثار و شهادت بود که در هشت سال دفاع مقدس باعث مقاومت مردم در برابر دشمن شد و اگر این روحیه نبود، کشور از بین می‌رفت.

وی همچنین به بیان اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا تاکید کرد و ادامه داد: این عین حقیقت است که زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا نظیر شهادت است و باید این روحیه را بین خود حفظ کنیم.

وی اضافه کرد: دیدارهای مستمر مقام معظم رهبری با خانواده شهدا باید الگوی همه قرار گیرد زیرا این شیوه، روش و منش اهل بیت عصمت و طهارت (ع) نیز بود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی همچنین به مشکلات و دغدغه‌های بخش انزل و لزوم پیگیری و حل آن‌ها پرداخت و بیان کرد: احصای مشکلات بخش انزل و مطالبه آن‌ها باید در اولویت کاری و برنامه‌ای مسوولان این بخش باشد و ما نیز آماده انتقال و پیگیری این مطالبات از مسوولان استانی هستیم.