قدردانی فرماندار ارومیه از حضور پرشور مردم در انتخابات

قدردانی فرماندار ارومیه از حضور پرشور مردم در انتخابات
فرماندار ارومیه گفت: مردم عزیز ارومیه این بار نیز همچون دوره های گذشته با مشارکت ارزشمند خود در انتخابات، در تعیین سرنوشت آتی جامعه در سطوح ملی و محلی سهیم شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، فرماندار ارومیه ضمن قدردانی از حضور مردم این شهرستان در انتخابات ۲۸ خرداد، گفت: مردم عزیز ارومیه این بار نیز همچون دوره های گذشته با مشارکت ارزشمند خود در انتخابات، در تعیین سرنوشت آتی جامعه در سطوح ملی و محلی سهیم شدند.

رسول مقابلی با اشاره به تجربه برگزاری انتخابات الکترونیک در شهر ارومیه، افزود: خوشبختانه انتخابات الکترونیکی علیرغم تجربه نخست شهر ارومیه، به بهترین شکل ممکن برگزار شد.

وی با اشاره به بروز برخی مشکلات احتمالی در حوزه های رای گیری، خاطرنشان کرد: تاکنون مشکل خاصی که در روند برگزاری انتخابات در سطح شهرستان خللی ایجاد کند، وجود نداشته و مشکلات جزئی و گزارش شده نیز سریعاً بررسی و برطرف شده است.

فرماندار ارومیه همچنین به اقدامات انجام شده برای حضور خبرنگاران در شعبات اخذ رای اشاره کرده و افزود: حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران در حوزه های رای گیری، تاکیدی بر شفافیت در برگزاری انتخابات است.