توقف ثبت‌نام در مدارس ارومیه یک هفته دیگر تمدید شد

توقف ثبت‌نام در مدارس ارومیه یک هفته دیگر تمدید شد
مدیرکل آموزش‌وپرورش آذربایجان‌غربی گفت: ثبت‌نام دانش‌آموزان در این استان که از 2 هفته قبل متوقف شده‌ بود به علت محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا یک هفته دیگر نیز تمدید ‌شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، ابراهیم محمدی اظهار داشت: با توجه به تصمیم اتخاذ شده در خصوص محدویت‌های کرونایی، ثبت‌نام دانش‌آموزان استان برای سومین هفته متوالی تعطیل و در هفته جاری نیز انجام نخواهد شد.

وی بیان کرد: طی مصوبه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا، برنامه سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان نیز که مقرر شده بود از اول مرداد شروع شود به تعویق افتاد و این برنامه از روز شنبه چهارم مرداد آغاز خواهد شد.

مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجان‌غربی گفت: برنامه جهش تحصیلی نیز این هفته انجام نخواهد گرفت و هرگونه تغییر در این برنامه بلافاصله اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی افزود: نوآموزانی که مقرر شده بود در روزهای چهارشنبه و پنچشنبه این هفته در پایگاه‌های سنجش ارزیابی شوند و نیز دانش‌آموزان داوطلبی که مقرر بود جهت جهش تحصیلی در پایگاه‌های تخصصی مورد ارزیابی قرار گیرند مجدد نوبت دهی می‌شوند که موضوع از طریق مدیران مدارس به اطلاع  اولیا می‌رسد.

 

منبع: ایرنا