امام جمعه ارومیه:

حفظ هویت ملی نیازمند عمل قدرتمند مسوولان و مردم است

حفظ هویت ملی نیازمند عمل قدرتمند مسوولان و مردم است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: برای حفظ هویت ملی باید همه ما قدرتمندانه عمل کرده و در این راه خسته و ناامید نشویم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ارومیه افزود: همه مسوولان و مردم دراین خصوص مسوولیت دارند و باید نقش خود را در این راستا به کار گیرند.

وی اضافه کرد: اگر در راه خدا تلاش شود، خداوند متعال نیز نعمات خود را بیش از پیش برای ما نازل می کند.

وی بیان کرد: مسوولان باید در راه خدمت به مردم تلاش کنند و در راه فساد ستیزی و عدالت خواهی تمام توان خود را به کار بگیرند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی اظهار کرد: تلاش برای برای حل مشکلات اقتصادی و توجه به توسعه اقتصاد مرزی از جمله مواردی است که باید همواره در دستور کار مسوولان استان باشد.

وی با اشاره به اهمیت توجه به نهج‌البلاغه، ادامه داد: باید کلمات و حکمت های این کتاب در جامعه رواج داشته باشد و مسوولان نیز به این کتاب توجه ویژه داشته باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین قریشی با اشاره به اهمیت و برکات ماه رجب، اضافه کرد: در این ماه نعمات و برکات خداوند متعال بر بندگان نازل می‌شود و می‌توان با انجام اعمال این ماه پربرکت بهره لازم را از نعمات خداوند متعال برد. 

وی اظهار داشت: در ماه رجب بهترین روز، ١٣ رجب روز پدر است و باید فرزندان به والدین احترام بگذارند و این وظیفه همگانی است.