تاکید فرماندار ارومیه بر کنترل قیمت ها و برخورد جدی با متخلفین و گرانفروشان

تاکید فرماندار ارومیه بر کنترل قیمت ها و برخورد جدی با متخلفین و گرانفروشان
جلسه شورای اداری شهرستان ارومیه صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، فرماندار ارومیه و بازرس کل استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در این جلسه با تاکید بر تقوی مسئولین اظهار داشت: مسئولان باید بر معنویات و اخلاقیات در انجام امور توجه ویژه داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: پست ومقام مسئولان باید وسیله ای برای خدمت به مردم باشد.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی با اشاره به اینکه در روز قیامت و درمحضر خداوند همه امکانات و پست ومقام دنیوی از ما گرفته خواهدشد، تصریح کرد: آنچه در روز قیامت داد رس انسان خواهد بود ایمان وعمل صالح است.

وی یاد آور شد: مسئولان باید تلاش کنند درمدتی که مسئولیت دارند تنها عمل صالح ذخیره کنند و این هم جز با خدمت به مردم به دست نمی آید.

حجت الاسلام قریشی با تاکید بر اینکه پست و مقام ها موقتی هستند، اظهار کرد: ما مسئولان باید ازاین عناوین در راه خدا استفاده کنیم.

امام جمعه ارومیه خاطر نشان کرد: پست و مقام های فعلی ما میراث وامانت شهدا هستند بنابراین ماباید میراث داری لایق بوده و در جهت حل مشکلات مردم حرکت کنیم.

سرپرست فرمانداری ارومیه نیز دهه فجر را دهه تجدید میثاق ملت با انقلاب اسلامی معرفی کرده و گفت: خدمتگزاری صادقانه برای مردم، وظیفه ملی و معنوی مسئولان است و امیدوارم خدمتگزار شایسته ای برای مردم باشیم.

رسول مقابلی تامین عدالت، امنیت و رفاه مردم را ضروری دانسته و افزود: در شرایط کنونی که اقتصاد کشور و معیشت مردم توسط دشمن هدف گرفته شده، کوتاهی مسئولان پذیرفتنی نیست.

وی با اشاره به اینکه دولت با تمام توان به دنبال بهبود معیشت مردم است، خاطرنشان کرد: کشور ما به طور همزمان درگیر جنگ اقتصادی، تحریم های ظالمانه و شیوع ویروس کروناست و هنر مدیریتی این است که در شرایط سخت خدمتگزار شایسته ای باشیم.

سرپرست فرمانداری ارومیه در ادامه معیار برگزاری انتخابات را قانون انتخابات دانسته و تصریح کرد: با تمام توان به دنبال برگزاری انتخابات سالم و پرشور خواهیم بود.

مقابلی همچنین ضمن قدردانی از کادرهای درمان و تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات و جلسات، افزود: مسئولان باید الگوی شایسته ای در مبارزه با کرونا برای جامعه باشند.

وی در پایان تاکید کرد: کنترل قیمت ها و برخورد جدی با متخلفین و گرانفروشان ضروری است.

بازرس کل استان نیز در این جلسه بر قانون مداری دستگاهها در انجام امور تاکید کرد.