معاون استاندار آذربایجان غربی:

بیان عملکرد درست دولت یکی از وظایف اصلی روابط عمومی هاست

بیان عملکرد درست دولت یکی از وظایف اصلی روابط عمومی هاست
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: روابط عمومی دستگاه های اجرائی نقش موثری در تنویر افکار عمومی برعهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه اقناع سازی مردم و تنویر افکار عمومی تدبیری مهم در راستای کاهش ابتلا به کروناست گفت: روابط عمومی دستگاه های اجرائی نقش موثری در تنویر افکار عمومی برعهده دارند.

علی مصطفوی در آئین تجلیل از روابط عمومی های برتر در طرح تابش امید با اشاره به تلاش وافر دولت برای ارتقای شاخص های زندگی تصریح کرد: معتقدیم هر دولتی با مشکلات و موفقیت هایی روبرو بوده و دولت تدبیر و امید همه توان خود را برای تامین رفاه مردم به کار گرفته است.

وی افزود: علاوه بر تحریم های ظالمانه دشمن، ویروس کرونا نیز مزید بر علت شد تا اهداف تعیین شده به طور کامل محقق نشود.

رییس شورای اطلاع رسانی گفت: با همه تلاشهای انجام گرفته اما به دلایل مختلف در بیان عملکرد ها خوب عمل نشد.

مصطفوی افزود: احیای دریاچه ارومیه یکی از اقدامات شاخص دولت در ایران بشمار می رود و به زودی با افتتاح تونل انتقال آب به دریاچه این دستاورد تکمیل تر می شود.

وی طرح تابش امید را اقدامی موثر دانست و افزود: انتظار می رود این طرح تداوم داشته تا نسبت به اطلاع رسانی اقدامات دولت اهتمام جدی تری صورت گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استاندار آذربایجان غربی ابراز امیدواری نمود تا با همراهی روابط عمومی ها، رسانه ها و مردم طرح جدید محدودیت ها در استان بخوبی اجرا شود.

در این مراسم از روابط عمومی های برتر در طرح تابش امید قدردانی شد.