رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی خبر داد:

10 آذر؛ آغاز ثبت‌نام نامزد‌های انتخابات مجلس یازدهم

10 آذر؛ آغاز ثبت‌نام نامزد‌های انتخابات مجلس یازدهم
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: ثبت‌نام نامزد‌های انتخابات مجلس یازدهم از دهم آذر شروع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، علی مصطفوی در پنجمین جلسه ستاد انتخابات استان که عصر امروز در استانداری برگزار شد، گفت: در اجرای ماده ی ۴۵ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ی ۲۱ آئین نامه ی اجرایی آن، ثبت نام از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه دهم آذرماه 1398 تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 16 آذرماه جمعاً به مدت ۷ روز به عمل خواهد آمد.

وی ادامه داد:  داوطبان می توانند به منظور اعلام داوطلبی خود در مهلت تعیین شده با همراه داشتن مدارک مورد نیاز به وزارت کشور، فرمانداریهای مراکز حوزه های انتخابیه، سفارتخانه ها، کنسولگری ها یا نمایندگی های سیاسی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مراجعه و اقدام به تکمیل فرم ثبت نام کنند.

وی با اشاره به آمادگی استان برای برگزاری انتخابات سالم ، قانونمند با مشارکت حداکثری مردم گفت: برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در 10 حوزه اصلی آذربایجان‌غربی برگزار خواهد شد و در این دوره در حوزه انتخابیه میاندوآب انتخابات به صورت مستقل برگزار می‌شود.

وی در ادامه از مسئولان استان خواست تا اجازه استفاده از امکانات دولتی را بر نفع یا علیه هیچ کدام از کاندیداهای انتخابات ندهند.

در این جلسه روسای کمیته های ستاد انتخابات گزارشی از برنامه ها و فعالیت های خود را ارائه کردند.