برگزاری رزمایش همدلی نیروی زمینی ارتش شمالغرب کشور

برگزاری رزمایش همدلی نیروی زمینی ارتش شمالغرب کشور
رزمایش همدلی و کمک مومنانه قرارگاه منطقه ای شمالغرب ارتش با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و فرماندار ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، در این رزمایش کمک های مومنانه در قالب ۶ هزار بسته معیشتی و بهداشتی در بین نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از بحران کرونا در استان های آذربایجان شرقی،آذربایجان غربی، اردبیل و شهرستان سقز توزیع خواهد شد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش در آئین بدرقه کاروان همدلی در ارومیه اظهارکرد: در سطح این قرارگاه کاروان عظیم کمک‌های مومنانه کارکنان قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش در لبیک به مقام معظم رهبری در قالب پنج هزار بسته معیشتی و بهداشتی را روانه مناطق محروم شمال غرب کشور کرد.

امیر سرتیپ دوم علی حاجی لو ادامه داد: این هدایا بخش کوچکی از کمک‌های مومنانه و عاشقانه کارکنان این قرارگاه جهت شرکت در جشن همدلی با خانواده‌های عزیز نیازمند کشور است و تعداد زیادی از کارکنان قرارگاه به صورت داوطلبانه درصدی از حقوق خود را در این راه خداپسندانه به هموطنان خود هدیه کردند.

وی اضافه کرد: این کمک‌ها با ۱۶۰ دستگاه خودرو در قالب حدود ۲۶۰۰ بسته معیشتی و حدود ۲۴۰۰ بسته بهداشتی با اجرای رزمایش همدلی در حضور مسئولین و فرماندهان ارشد شهرستان ارومیه با دستور فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش پس از برگزاری رژه خودرویی به مناطق هدف رهسپار شدند.