استاندار آذربایجان غربی:

نقش ارتش در مقابله با بیماری کرونا انکارناپذیر است

نقش ارتش در مقابله با بیماری کرونا انکارناپذیر است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش آفرینی ارتش در برهه های حساس کشور گفت: این نیروی جان برکف تجلی روشنی از رشادت و مردمداری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، محمدمهدی شهریاری امروز جمعه در حاشیه برگزاری رزمایش خدمت قرارگاه منطقه ای شمالغرب ارتش تحت عنوان" مدافعان وطن، یاوران سلامت" در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک ۲۹ فروردین روز ارتش تصریح کرد: ارتش علاوه بر حضور موثر در تامین امنیت و دفاع از میهن، هرگاه ملت بر اثر بلایای طبیعی دچار سختی گشته، ورودی درخشان داشته است.

وی افزود: امروز هم در مقابله با بیماری کرونا ارتش یک نقش آفرینی غیرقابل انکار دارد و دوشادوش دیگر نیروهای نظامی و انتظامی در سنگر خدمت به مردم حضور دارند.

ارتش در مقابل کرونا با تمام قوا به میدان آمد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران دیروز در میدان رزم و امروز در میدان بهداشت و درمان با تمام توان حاضر است که جای تقدیر دارد.

حجت الاسلام سیدمهدی قریشی در رزمایش بزرگ لبیک یا امام خامنه ای قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه اقدامات ارتش در برابر ویروس کرونا نشان دهنده آمادگی ارتشیان سرافراز در میادین مختلف است افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف نشان داد که فدای ملت و این نظام الهی هستند.

وی با اشاره به اینکه شاخصه مهم ارتش و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اخلاص و عمل در راه خداوند است گفت: برکات تدبیر حکیمانه امام خمینی (ره) در حفظ و تثبیت ارتش جمهوری اسلامی ایران در اوایل انقلاب که نشانه عمق جهان‌بینی امام راحل و نگاه توحیدی ایشان است، امروزه به خوبی آشکار شده است.

حجت الاسلام قریشی افزود: نیروهای ارتش در این ایام که مردم با بیماری کرونا درگیر بودند، با تمام قوا به میدان آمده و در کنار مردم و مسؤولان تلاش کردند که زنجیره گسترش این ویروس را بشکنند و نیز در سایر موضوعات اعم از کمک رسانی و توزیع اقلام بهداشتی پیش قدم بودند.