مشکلات رفاهی و آسایشی روستای قره‌باغ مرتفع می‌شود

مشکلات رفاهی و آسایشی روستای قره‌باغ مرتفع می‌شود
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: این کمیسیون در راستای انتخاب مالک اراضی تعیین شده و در اغلب مواقع رأی به نفع مردم صادر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ماهیت کمیسیون رفع تداخلات استانداری، گفت: این کمیسیون در راستای انتخاب مالک اراضی تعیین شده و در اغلب مواقع رأی به نفع مردم صادر می‌شود.

آیدین رحمانی رضائیه امروز در بازدید از روستای قره‌باغ با اشاره به ساخت مدرسه ۶ کلاسی در این منطقه، اظهار داشت: پروژه مذکور بایستی توسط فرد خیری شروع شود تا از محل اعتبار پروژه‌های نیمه تمام مشارکتی رقمی برای اتمام تخصیص داده شود.

وی با بیان این که تصمیم بر این است تا پروژه جدیدی در سطح استان آغاز نشود، تأکید کرد: اولویت پروژه‌های عمرانی در سراسر کشور اتمام پروژه‌های نیمه مشارکتی است تا خیران و سرمایه‌گذاران بیش از پیش به این مهم روی آورند.

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تأکید بر رسیدگی به مشکلات معابر و کوچه‌های این روستا، افزود: بنیاد مسکن مؤظف به پیگیری و به نتیجه رساندن این مشکلات است.

وی ضمن تأکید بر برخورداری عموم از خدمات بهداشتی و درمانی، ابراز داشت: به سبب محدودیت‌های به وجود آمده در ماه‌های اخیر خدمات اکثراً در مناطقی که بیشترین نیاز را دارند متمرکز شده است و روستاهای استان نیز از این موضوع مستثنی نیستند.

رحمانی با اشاره به مشکلات اهالی این روستا در بخش اراضی و منابع طبیعی، تشریح کرد: کمیسیون رفع تداخلات استانداری پیگیر این موضوع خواهد بود و در چنین شرایطی رأی به نفع مردم صادر می‌شود.

وی همچنین در پایان جلسه با پیگیری کیفیت آب روستا، دستور لازم برای بررسی آب شرب منطقه را صادر کرد.

در پایان این بازدید یک دستگاه مینی‌بوس خریداری شده توسط دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان غربی به دهیاری روستای قره باغ اهدا شد.