طرح واکسیناسیون "خانه به خانه" بسیج در ارومیه اجرا می‌شود

طرح واکسیناسیون "خانه به خانه" بسیج در ارومیه اجرا می‌شود
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه با بیان اینکه طرح واکسیناسیون خانه به خانه توسط بسیج در ارومیه اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، سرهنگ پاسدار قهرمان عیوضلو فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه با بیان اینکه طرح واکسیناسیون خانه به خانه توسط بسیج در ارومیه اجرا می‌شود، گفت: بسیج با همکاری بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی طرح واکسیناسیون خانه به خانه را اجرا می‌کنند.

سرهنگ عیوضلو ضمن تبریک فرارسیدن هفته مقدس بسیج اظهار داشت: وظیفه اصلی بسیج، امید آفرینی در جامعه است و امروز بسیجیان با عشق و علاقه و با تفکر ارزشمند در کنار مردم هستند.

وی با بیان اینکه طرح واکسیناسیون خانه به خانه توسط بسیج در ارومیه اجرا می‌شود، افزود: بسیج با همکاری بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی طرح واکسیناسیون خانه به خانه را اجرا می‌کند تا شاهد واکسیناسیون عموم مردم در مقابل ویروس منحوس کرونا باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه از اجرای ۸۰ عنوان بالغ بر ۸۰۰ برنامه در سطح ناحیه ارومیه خبر داد و گفت: شعار محوری امسال هفته بسیج، بسیج پاره تن مردم است.

وی با بیان اینکه ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه از مشاغل خانگی و تولیدات بومی حمایت می‌کند، بیان کرد: در این راستا، اعتباری بالغ بر پنج میلیارد تومان و ارائه وام‌های قرض‌الحسنه در جهت حمایت از اشتغالزایی و مشاغل خرد و تولیدات بومی و خانگی انجام می‌شود.

عیوضلو با بیان اینکه، محرومیت‌زدایی در نقاط مختلف شهرستان از جمله برنامه‌های سپاه شهدای ارومیه است، گفت: هفته بسیج فرصت مناسبی برای ارائه خدمات، اقدامات و ترویج امیدآفرینی در جامعه است.

وی با بیان اینکه آزادسازی ۶۰ زندانی جرائم غیرعمد از مهمترین عناوین گرامی‌داشت هفته بسیج است، بیان کرد: جشنواره مالک اشتر بسیج، اعزام گروه‌های جهادی، دیدار خیرین بسیجی با فرمانده سپاه استان، همایش‌های مختلف، افتتاح ۱۰ طرح عمرانی شامل ساختمان حوزه مقاومت و سالن ورزشی با اعتبار ۲۵ میلیارد تومانی از دیگر برنامه‌های سپاه شهدای ارومیه است.

عیوضلو دیدار با نماینده، ولی فقیه در آذربایجان‌غربی، برگزاری نمایشگاه، نواختن زنگ هفته بسیج، دیدار با خانواده‌های شهدا و شهید سلامت، توزیع یک هزار بسته معیشتی کمک‌های مومنانه، همایش شکوه مقاومت در مصلی ارومیه و دیدار از فرماندهان پایگاه‌های نمونه را  از دیگر برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان ارومیه اعلام کرد.