افتتاح نمایشگاه حجاب و عفاف در ارومیه

افتتاح نمایشگاه حجاب و عفاف در ارومیه
مسوول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: نمایشگاه عفاف و حجاب با هدف معرفی حجاب برتر و نیز دسترسی آسان بانوان به برندهای برتر در زمینه ملزومات و انواع پوشش بانوان در ارومیه گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، صفیه محمود زاده افزود: این نمایشگاه دارای ۵۰ غرفه برای عرضه محصولات و ملزومات حجاب و عفاف اعم از چادر، ساق دست، روسری، مقنعه، گیره روسری، مانتو و شلوار مجلسی و اداری ویژه بانوان، کت و شلواری اداری ویژه آقایان بوده و به مدت یک هفته برای بازدید عموم در مجتمع فرهنگی و هنری ارومیه دایر است.

وی گفت: برندهای برتر کشوری در زمینه حجاب و عفاف شامل حجاب برتر، آنا حجاب، فاطمیا و تولید کنندگان نمونه استانی در زمینه پوشاک ایرانی اسلامی شامل مزون حورنس، پرنیان، عصر ظهور، تولید کننده استانی لباس و پوشاک سنتی کردی در این نمایشگاه حضور دارند.

عضو ستاد مردمی بزرگداشت هفته عفاف و حجاب در استان آذربایجان غربی اظهار داشت: فروش چادر نماز به قیمت عمده ۳۵ هزار تومان، دوخت رایگان چادر و تعویض چادر کهنه با نو، فروش همه محصولات نمایشگاه با تخفیف ویژه نمایشگاهی و به قیمت عمده، غرفه تخصصی مشاوره و ارائه طرح های نمونه در حوزه طراحی مد و لباس ایرانی اسلامی توسط استاد دانشگاه، طراح برتر مد و لباس و داور جشنواره ملی مد و لباس ایرانی اسلامی، غرفه عرضه هنر و صنایع دستی، منبت کاری، سفال، کیف و کفش با دعوت از کارآفرینان نمونه این حوزه از استان‌های اصفهان، همدان و کرمانشاه از خدمات ارائه شده و اقدامات انجام شده برای جذاب شدن این نمایشگاه است.

وی بیان کرد: نمایشگاه حجاب و عفاف در ارومیه با مشارکت و همکاری ادارات عضو ستاد مردمی بزرگداشت هفته عفاف و حجاب در آذربایجان غربی برگزار می شود.

وی افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره کل ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، سپاه شهدای آذربایجان غربی، ناحیه مقاومت بسیج ارومیه، سازمان بسیج جامعه زنان استان، امور بانوان استانداری، امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و امور بانوان فرمانداری شهرستان ارومیه در برگزاری این نمایشگاه همکاری می‌کنند.

این نمایشگاه در ارومیه، چهارراه آپادانا، سالن نمایشگاهی مجتمع فرهنگی هنری ارومیه از ۱۱ تا ۲۳ برای بازدید عموم دایر است.

 

منبع: ایرنا