تردد در مبادی ورودی و خروجی ارومیه با مجوز تردد انجام می شود

فرمانده انتظامی ارومیه گفت: تردد در مبادی ورودی و خروجی ارومیه تنها با در دست داشتن مجوز تردد انجام می‌شود و اجازه تردد خودروها بدون مجوز داده نمی‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، سرهنگ حسن شیخ نژاد اظهار کرد: بار سنگین عمل به مصوبات ستاد ملی کرونا بر عهده ناجا است در حالی که همه دستگاه‌ها در این راستا باید به نوبه خود به وظایف‌شان عمل کرده و به ناجا در انجام وظایفش کمک کنند.

وی با اشاره به آماده باش پلیس برای تأمین امنیت پایدار در ارومیه، عنوان کرد: در این زمینه نوروز امسال بیش از هزار نیروی انتظامی برای تأمین امنیت مردم در ایام نوروز تلاش می‌کنند، مردم نیز باید یاریگر پلیس باشند.

فرمانده انتظامی ارومیه خاطرنشان کرد: طرح پاک سازی مناطق آلوده در ارومیه استمرار دارد و با افرادی که می‌خواهند عرض اندام کنند و باعث اخلال در نظم عمومی بشوند به جد برخورد خواهد شد.

شیخ نژاد با اشاره به ممنوعیت تردد شبانه در سطح شهر ارومیه گفت: ممنوعیت تردد شبانه در همه شهرهای استان به ویژه ارومیه از ساعت ۹ شب تا چهار صبح همچنان تداوم دارد و متخلفان، اعمال قانون می‌شوند.

وی یادآور شد: ما از شهروندان می‌خواهیم که با توجه به وضعیت کرونایی موجود و شیوع بیماری کووید ۱۹ از شب نشینی ها و دورهمی ها پرهیز کنند.

 

منبع: مهر