تبیین ویژگیهای دفاع مقدس باید فراتر از برنامه های صوری و رفع تکلیف باشد

استاندار آذربایجان غربی گفت: هرگونه کوتاهی دستگاه های اجرایی در پاسداشت این رویداد بزرگ غیرقابل قبول است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ضرورت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به عنوان رویدادی افتخار آفرین در تاریخ این سرزمین، گفت: هرگونه کوتاهی دستگاه های اجرایی در پاسداشت این رویداد بزرگ غیرقابل قبول است.

محمدمهدی شهریاری امروز در جلسه شورای هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در سالن شهید سلیمانی استانداری برگزار شد، ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه صفر و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب تصریح کرد: دفاع مقدس برای ملت ایران که توانسته بود از استکبار رهایی یابد و با کمترین امکانات در برابر قدرتهای جهانی ایستادگی کند، همواره یک سند افتخار و عزت است.

وی افزود: نسل امروز و فردا باید به درستی از ابعاد این دفاع مقدس اطلاع یابد و این امر به برنامه هایی اقناعی، باور پذیر و موثر نیاز دارد. تبیین دفاع مقدس با یکسری برنامه های صوری و صرفا از سر رفع تکلیف به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

استاندار آذربایجان غربی دفاع مقدس را مقوله ای ملی و میهنی و نه یک مسئله جناحی و حزبی دانست و گفت: گرامیداشت این رویداد ارزشمند که به یاری خدا و به همت مردم ایران شکل گرفت یک ضرورت است.

شهریاری دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، تجلیل از رزمندگان و ایثارگران و اجرای برنامه های موثر با لحاظ قرار دادن شرایط کرونایی را مورد تاکید قرار داد.