ستاد مشارکتهای مومنانه مردم تجلی همدلی و ایثار است

استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به همکاری بی نظیر مردم، کارکنان دولت، دستگاه های اجرایی، سپاه و ائمه جمعه میزان بسته های معیشتی که در بین نیازمندان توزیع می شود به 200 هزار بسته رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار آذربایجان غربی با اشاره به همکاری و همراهی مردم و مسئولان در حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا گفت: با توجه به همکاری بی نظیر مردم، کارکنان دولت، دستگاه های اجرایی، سپاه و ائمه جمعه میزان بسته های معیشتی که در بین نیازمندان توزیع می شود به ۲۰۰ هزار بسته رسید.

محمدمهدی شهریاری در مراسم بسته بندی کمک های مومنانه مردم استان تصریح کرد: در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری ستاد مشارکتهای مومنانه مردم استان با مشارکت استانداری، سپاه شهدا و دفتر نماینده ولی فقیه در استان تشکیل شد.

وی افزود: این ستاد امروز تجلی همدلی و ایثار است و با سرلوحه قرار دادن کرامت نیازمندان، بسته های معیشتی را توزیع خواهد کرد.

شهریاری از مشارکت بنیاد مستضعفان، ستاد اجرائی فرمان امام(ره) و دیگر دستگاه ها در مشارکت برای تهیه بسته های معیشتی نیز تقدیر کرد و گفت: تا پایان کرونا همراه و همدل با مردم آسیب دیده هستیم.

استاندار آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا منوط به همراهی پیوسته مردم در اجرای دو اصل پرهیز از ترددهای  غیرضروری و رعایت دستورالعمل های بهداشتی است.