مطالبات مردم باید سریع تامین شود

جلسه هماهنگی با دفاتر تسهیل گری شهرستان صبح امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ارومیه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ارومیه در این جلسه گفت: در آستانه یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم و ضروری است که همه دستگاه ها تلاش خود را برای هر چه پرشورتر برگزار شدن انتخابات به کار گیرند.

مرتضی فرح بخش در دیدار با مسئولین دفاتر تسهیل گری شهرستان اظهار داشت: ما اهداف متعددی را در این دفاتر دنبال می کنیم و دفاتر تسهیل گری باید آسیب های اجتماعی را شناسایی و با کمک سایر دستگاه های ذیربط کنترل کنند تا موجب نارضایتی مردم نشود و در کنار آن، مطالبات مردم نیز باید سریع تامین شود.

وی افزود: دفاتر تسهیل گری و دستگاههای خدمات رسان باید همکاری دو طرفه برای حل هرچه بهتر مشکلات داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ارومیه بیان کرد: مسئولیت پذیری دفاتر تسهیل گری، تاکنون مطلوب ارزیابی می شود اما محلات کم برخوردار شهر، در حوزه های اقتصادی، عمرانی و به ویژه اجتماعی و فرهنگی دارای مشکلات اساسی هستند و اگر بتوانیم در حوزه اجتماعی و فرهنگی عملکرد قابل قبولی داشته باشیم، در سایر حوزه ها نیز موفق و توسعه پایدار خواهیم داشت.

فرح بخش تصریح کرد: از مسئولین  دفاتر درخواست داریم، تلاش هایشان را بیشتر و بررسی های عمیق تری از مشکلات داشته باشند و دستگاههای خدمات رسان نیز نهایت تلاش خود را برای حل مشکلات این مناطق انجام دهند.

وی در پایان گفت: دفاتر تسهیل گری، ساختار رسمی دارند و از سوی وزارت کشور حمایت می شوند و بر این اساس مسئولین بروکراسی های اضافی را در قبال این دفاتر کاهش دهند.