پروازهای فرودگاه بین‌المللی ارومیه افزایش یافت

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان ‌غربی از افزایش پروازها از فرودگاه بین‌المللی ارومیه خبر داد و گفت: اخیرا شرکت هواپیمایی معراج و آتا پروازهای خود را افزایش داده‌اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، محمدعلی قراملکی با اشاره به اینکه در سفر اخیر وزیر راه و شهرسازی به استان، استاندار آذربایجان‌غربی درخواست نامگذاری فرودگاه بین‌المللی ارومیه به نام شهید باکری را کرد اظهار داشت: در این راستا محمد اسلامی با این درخواست موافقت کرده و امید است که روال‌های کاری آن به زودی آغاز شود.

وی تصریح کرد: باید سازمان‌های بینالمللی تغییر نام فرودگاه را تایید کنند و امسال نام این فرودگاه به نام شهید بزرگ آذربایجان یعنی شهید باکری نامگذاری می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی از افزایش پروازها از فرودگاه بین‌المللی ارومیه خبر داد و گفت: اخیرا شرکت هواپیمایی معراج هر هفته یک پرواز برقرار کرد و از این هفته نیز پروازهای خود را به دو پرواز در هفته افزایش می‌دهد و پروازهای شرکت هواپیمایی آتا نیز پروازهای خود را افزایش داده است.

وی بیان کرد: بنابراین خوشبختانه پروازها به نسبت هفته و ماه‌های گذشته از فرودگاه ارومیه افزایش یافته و استقبال مسافری نیز بیشتر شده است.

قراملکی افزود: هم اکنون نرح بلیت هواپیما نیز متعادل بوده اما در کل نرخ‌ها شناور و دارای نوسان است.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌ غربی در ادامه گفت: پروازهای خارجی نیز فعلا به خاطر مسائل کرونا برقرار نبوده و در هیچ نقطه کشور پروازهای خارجی برقرار نیست.

 

منبع: تسنیم