41 سال ایستادگی ملت ایران بر حق، موجب هراس دشمنان است

مردم ایران حدود 41 سال است که به ندای توحیدی و حق امام خمینی(ره) لبیک گفته و تا پای جان بر آن ایستادگی کرده و خواهند کرد و این ایستادگی موجب شده تا دشمنان از ملت ما هراس داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: مردم ایران حدود ۴۱ سال است که به ندای توحیدی و حق امام خمینی(ره) لبیک گفته و تا پای جان بر آن ایستادگی کرده و خواهند کرد و این ایستادگی موجب شده تا دشمنان از ملت ما هراس داشته باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه، روز گذشته، ۲۲ بهمن‌ماه، در مراسم راهپیمایی، اظهار کرد: سال‌روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را گرامی می‌داریم و از خداوند متعال می‌خواهیم تمام شهدای انقلاب را با شهیدان کربلا محشور کرده و ما را در روز قیامت نزد شهدا و امام شهیدان سربلند و سرافراز کند.

وی با اشاره به استقامت ملت ایران، بیان کرد: مردم این سرزمین حدود ۴۱ سال است که به ندای توحیدی و حق امام خمینی(ره) لبیک گفته و تا پای جان بر آن ایستادگی کرده و خواهند کرد و این ایستادگی موجب شده تا دشمنان از ملت ما هراس داشته باشند.

امام جمعه ارومیه ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند که پایداری مردم ایران شگفتی‌آفرین است و همه از عظمت این پایداری مبهوت می‌مانند، ۴۱ سال است که در روز ۲۲ بهمن تمام اقشار جامعه از کوچک و بزرگ و تمام اقوام و مذاهب برای دفاع از ساحت مقدس انقلاب اسلامی ایران به صحنه‌ می‌آیند.

حجت‌الاسلام قریشی تصریح کرد: ۲۲ بهمن امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته است زیرا این ایام با چهلمین روز شهادت سردار سپهبد سلیمانی و یارانش مصادف شده و مردم نشان دادند که همچون این شهید بزرگوار کاملاً پیرو منویات و اوامر ولایت فقیه هستند.

وی گفت: ملت سربلند ایران بار دیگر با حماسه‌آفرینی خود نشان دادند که قدردان خون سرخ شهدایی هستند که جان خود را در راه شرف، عزت، ناموس و کیان خود و ملت فدا کردند.

امام جمعه ارومیه با اشاره به صفات مؤمنان در قرآن کریم، بیان کرد: مؤمنان به خدا و پیامبر(ص) ایمان دارند و وقتی مسئله‌ای جامع، همگانی و اصلی روی می‌دهد همه حضور می‌یابند و صحنه را ترک نمی‌کنند. استقامت، پایداری و شجاعت مردم، نصرت و حمایت خداوند را همواره به همراه داشته و این استقامت و پایداری موجب می‌شود که ایران اسلامی به قله‌های تعالی و پیشرفت دست یافته و دشمنان روز به روز حقیرتر شوند.