آذربایجان‌غربی از امنیت بالایی برخوردار است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت :امنیت مثال زدنی در کشور حاکم است و این استان مرزی از امنیت بالایی برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مصلای شهر ارومیه، افزود: باید مراقب باشیم تا برخی با سخنان تحریک آمیز امنیت آذربایجان‌غربی  را به خطر نیاندازند. 

وی ادامه داد: باید بدانیم همه چیز در سایه امنیت بوجود می‌آید و کسانی که امنیت را زیر سوال می‌برند، مصالح مسلمانان را مدنظر ندارند و همه ما باید از امنیت مراقب کنیم. 

امام جمعه ارومیه با اشاره به آغاز به کار شوراهای شهر  و روستا، اظهار داشت:  شورای شهر در سریعترین زمان ممکن شهردار این کلانشهر را که فردی متخصص و مومن باشد را انتخاب کنند.

وی تاکید کرد: شورای شهر ارومیه  از گذسته درس عبرت بگیرد و بهترین شخص را انتخاب کند تا مشکلات شهر به درستی مدیریت شود. 

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: ویروس کرونا مهمترین مساله روز در کشور است و باید همه ما اصول بهداشتی را در مراسمات رعایت کنیم.

حجت‌الاسلام قریشی اضافه کرد: مساله امر به معروف و نهی از منکر از واجبات دین بوده و باید مورد توجه قرار گیرد زیرا دشمنان قصد دارند این فریضه الهی را  از جامعه ما حذف کنند. 

وی بیان کرد: امر به معروف و نهی از منکر اساس دین ماست و به خاطر همین مساله امام حسین (ع) به شهادت رسید و باید بیش از پیش در جامعه ما مورد توجه قرار گیرد.