سوم خرداد از حماسه های ماندگار در تاریخ انقلاب و دوران دفاع مقدس است

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: سوم خرداد از حماسه های ماندگار در تاریخ انقلاب و دوران دفاع مقدس است که باید به نسل جدید منتقل شود.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: سوم خرداد از حماسه های ماندگار در تاریخ انقلاب و دوران دفاع مقدس است که باید به نسل جدید منتقل شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، علی مصطفوی در جلسه هماهنگی برنامه های سوم خرداد ، گرامیداشت سی و هفتمین سالروز آزادسازی خرمشهر که در استانداری برگزار شد، گفت : سوم خرداد از حماسه های ماندگار ، شیرین و به یادماندنی از دلاوریها و رشادتهای مردم ایران است که با دست خالی و با رهبری داهیانه امام خمینی در مقابل رژیم تا به دندان مسلح ایستادند و حماسه آفرینی کردند.

مصطفوی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس جنگ تحمیلی نابرابر و ناخواسته در برابر انقلاب و ایران بود ، افزود: فرهنگ جبهه و جهاد ، ایثار و شهادت و دلاوریها و حماسه آفرینی های آن دوران بخصوص سوم خرداد باید به نسل آینده منتقل شود .

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در ادامه سخنان خود به شرایط خاص امروز جامعه اشاره نمود و اظهار داشت : استکبار جهانی در 40 سال گذشته با روشها و راههای مختلف سعی در ایجاد مشکل و موانع برای نظام و انقلاب داشت و امروز نیز بر علیه ما تحریم های ظالمانه ای را اعمال کرده است که در چنین شرایطی باید مقاومت کرد و با حفظ وحدت و همدلی در مقابل توطئه های استکبار جهانی ایستاد.

در ادامه این جلسه حاضرین برنامه های پیشنهادی خود را برای برگزاری هر چه باشکوه سوم خرداد اعلام نمودند.

گفتنی است مراسم سی و هفتمین سالروز عملیات غرورآفرین بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر با شعار "ما پیروزیم" از روز چهارشنبه اول خرداد ماه به مدت 4 روز برگزار برگزار می شود.