ارومیه در آمادگی کامل برگزاری مسابقات جهانی والیبال

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: در کمتر از سه روز مانده به برگزاری هفته سوم مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان ۲۰۱۹ در آمادگی کامل برای میزبانی به سر می بریم.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: در کمتر از سه روز مانده به برگزاری هفته سوم مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان ۲۰۱۹ در آمادگی کامل برای میزبانی به سر می بریم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، عبدالله چمن گلی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص آخرین اخبار در زمینه آماده سازی برای میزبانی این دوره از مسابقات جهانی والیبال در ارومیه اظهارداشت: آماده سازی ارومیه برای میزبانی این دوره از مسابقات یک کار تیمی بود و رئیس سابق فدراسیون والیبال تلاش های زیادی برای این میزبانی کردند.

وی ادامه داد: هم اکنون تمام مراحل از جمله آماده سازی سالن برگزاری مسابقات، هتل ها و محل های اسکان و پذایریی، فضای شهری برای میزبانی تیم ها به نحو شایسته آماده سازی شده و در آمادگی کامل به سر می بریم.

چمن گلی در خصوص حرف و حدیث ها در زمینه بازار سیاه بلیط این بازیها بخصوص در بخش بانوان گفت: در این دوره از رقابت ها بر اساس هماهنگی های انجام گرفته ورود بانوان به سالن آزاد است و در زمینه فروش بلیط ها فدراسیون جهانی والیبال نظارت می کند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: فروش بلیط ها با نظارت فدارسیون جهانی والیبال صورت می گیرد تنها اندگی از بلیط ها در اختیار بانوان پیشکسوت والیبال قرار گرفته و موضوع فروش کنترل شده بلیط ها صحت ندارد.

چمن گلی با قدردانی از همراهی و همکاری شایسته مردم در خصوص برگزاری این مسابقات اظهارداشت: تمامی شعارها در لیگ ملت های والیبال با هماهنگی فدارسیون و هئیت والیبال با لیدرها خواهد بود.

وی ادامه داد: دست همه مسئولان کشوری و استانی را برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات می بوسم و قدردان زحمات همه دست اندرکاران هستم امیدوام بتوانیم با شایستگی این رقابت ها را میزبانی کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه هیچ مهندسی بر سکوهای ورزشگاه انجام نشده است اظهارداشت: ضعف در فروش بلیط را قبول داریم اما تمام تلاشها در جهت رفع این مشکل بکار گرفته شد.

وی با بیان اینکه تیم های خارجی در هتل آنا اسکان داده می شوند گفت: تلاش شده امکانات و تجهیزات بکارگرفته شده در شان ارومیه، استان و حتی کشور باشد.

چمن گلی خاطرنشان کرد: ورزشکاران در بهترین هتل های استان مقیم خواهند شد و در پایان برگزاری مسابقات، از میهمانان با اهدای سوغات فرهنگی تولید استان بدرقه خواهند شد.

هواداران والیبال بدون بلیط به محل برگزاری بازیها مراجعه نکنند

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: با توجه به برگزاری هفته سوم مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان ۲۰۱۹در ارومیه هواداران بدون بلیط به محل بازیها مراجعه نکنند.

پیمان رضایی پیش از ظهر سه شنبه در نشست خبری اظهارداشت: اسم سالن غذیر شش هزار نفری است در مجموع چهار هزار و ۶۰۰ صندلی در این سالن ورزشی وجود دارد.

وی با بیان اینکه بیش از یک میلیون کاربر برای خرید بلیط روز اول اقدام کردند ادامه داد: در سه دقیقه اول ۱۵۰ هزار نفر وارد سایت بلیط فروشی شده‌اند.

رضایی با بیان اینکه ورود هواداران تنها با پرینت بلیط و کارت ملی ممکن است تاکید کرد: از هواداران خواهش می‌کنیم بدون بلیط به محل برگزاری مسابقات مراجعه نکنند.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه با بیان اینکه میزبانی لیگ ملت‌ها تنها و تنها برای عشاق والیبال ارومیه است خاطرنشان کرد: سعی و تلاش زیادی کردیم تا چهره شهر را کاملاً والیبالی کنیم.

وی با بیان اینکه قیمت بلیط ها برای این مسابقات ۲۰ هزار تومان و برای جایگاه های ویژه ۳۰ هزار تومان تعیین شده است گفت: علاقمندان می توانند از سایت باشگاه شهرداری ارومیه نسبت به خرید اینترنتی بلیط اقدام کنند.

رضایی با بیان اینکه تعریض جاده سلماس تا دانشگاه آزاد در راستای استقبال و ورود بازیکنان ۴ تیم بود افزود: در این دوره از مسابقات تیم های روسیه، کانادا، لهستان و ایران حضور دارند.

تیم های والیبال حاضر در لیگ ملت های جهان فردا وارد ارومیه می شوند

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: چهار تیم حاضر در هفته سوم مسابقات والیبال لیگ ملت های جهان فردا وارد ارومیه می شوند.

کیومرث پورایراندوست پیش از ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارداشت: چهار تیم کانادا، لهستان، روسیه و ایران روز چهارشنبه برای برگزاری هفته سوم لیگ ملت های والیبال وارد ارومیه می شوند.

وی با بیان اینکه به دلیل عدم قرارداد ترکیش ایرلاین با ارومیه تیم های شرکت کننده از تبریز با اتوبوس به ارومیه منتقل خواهند شد افزود: کانادا با ۲۰، لهستان ۲۲، روسیه ۲۵ و ایران با ۲۶ بازیکن و مربی در ارومیه حاضر خواهند شد.

پورایراندوست با بیان اینکه تیم های حاضر در هتل آنا از بهترین هتل های ارومیه اقامت داده می شوند گفت: انتخاب پرواز ها بر عهده خود تیم ها است.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با بیان اینکه از امروز سالن برگزاری مسابقات از تمام جوانب فنی، تجهیزات و … آماده سازی شده است اظهارداشت: با تشکیل کمیته های ۱۷ گانه درصدد برگزاری شایسته این دوره از مسابقات هستیم.

وی با بیان اینکه برای رفاه حال علاقمندان به رشته والیبال بازیهای این دوره در دو نقطه شهر ارومیه به صورت مستقیم پخش خواهد شد افزود: این مسابقات در پارک تخم مرغی ارومیه و آمفی تئاتر پارک غدیر ارومیه برای شهروندان به صورت مستقیم پخش می شود.

پورایراندوست در خصوص آخرین وضعیت فروش بلیط این مسابقات گفت: از ساعت ۵ بامداد امروز مشکل سایت فروش اینترنتی بلیط رفع و تمام بلیط ها نیز به فروش رفته است.

هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال از ۲۴ تا ۲۶ خرداد ماه امسال به میزبانی ارومیه با حضور تیم‌های ایران، کانادا، لهستان و روسیه در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار خواهد شد.