دیدار استاندار آذربایجان غربی با مدیران سازمان برنامه و بودجه کشور

استاندار آذربایجان غربی به منظور رایزنی تامین اعتبار معوقات کارکنان دانشگاه علوم پزشکی با معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، استاندار و روسای سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی به منظور رایزنی تامین اعتبار پروژه های نیمه تمام بیمارستانی و معوقات کارکنان دانشگاه علوم پزشکی با معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار نمودند.

پرداخت کارانه و معوقات کارکنان دانشگاه علوم پزشکی و تسهیلات کرونایی از جمله موضوعات مورد بحث در این دیدار بود.

مشکلات مربوط به اتمام بیمارستان‌های نیمه تمام و نحوه شروع بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی ارومیه و نیز بودجه هزینه ای استانداری و دستگاههای اجرائی از دیگر موضوعاتی بود که در این دیدار مطرح و با توجه به قول مساعد معاون سازمان برنامه و بودجه کشور برای رفع موانع اعتباری موجود، در سفر آتی رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به آذربایجان غربی شاهد گره گشایی های لازم در خصوص این موارد خواهیم بود.

استاندار آذربایجان غربی در این جلسه با تاکید بر نقش غیر قابل انکار مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در مقابله با کرونا گفت: پرداخت کارانه و معوقات کارکنان و نیز افتتاح پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا در ارتقای روحیه کارکنان بسیار موثر خواهد بود.

محمدمهدی شهریاری افزود: تداوم حرکت جهادی دولت در تامین زیرساخت های درمانی در استان با اتمام چند پروژه بیمارستانی در شهرهای مختلف تا پایان سال شاخص های بهداشت و درمان استان را از میانگین کشوری فراتر خواهد برد.

روسای سازمان مدیریت برنامه ریزی و دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی نیز هر یک در این دیدار گزارشی از اقدامات انجام یافته و مشکلات مربوطه ارائه نمودند.

پروژه های بزرگ مقیاس آذربایجان غربی تا اوایل سال آتی به بهره برداری می رسند

استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی به منظور تامین اعتبار پروژه های نیمه تمام بزرگ مقیاس استان با رئیس امور پایش و ارزیابی اطلاعات سازمان برنامه و بودجه و مسئول پیگیری پروژه های مربوط به سفرهای رئیس جمهور دیدار کردند.

در این دیدار تصمیم گیری های لازم برای اتمام پروژه های بزرگ مقیاس استان تا اوایل سال آتی اتخاذ شد.

 نحوه تامین اعتبار برای ۵ پروژه بزرگ در آستانه افتتاح، پرداخت مطالبات ۱۱ پروژه مهم افتتاح شده و اعتبار لازم برای دیگر پروژه هایی که اوایل سال آینده به بهره برداری می رسند نیز در این جلسه بحث و تبادل نظر شد.

مقرر گردید در سفر آتی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور این تصمیمات نهایی شود.