شهید مهدی باکری الگویی وارسته برای جامعه است

فرماندار ارومیه گفت: شهید مهدی باکری الگویی وارسته برای جامعه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، علیرضا ملامحمدی زاده ضمن گرامیداشت سالروز شهادت مهدی باکری گفت: شهید مهدی باکری از لحاظ رفتاری و مدیریتی می تواند الگوی موثری در جامعه باشد.

وی با اشاره به اینکه شهید مهدی باکری نقش فعالی در سازماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی داشته و مدتی نیز مسئولیت دادستان دادگاه انقلاب و شهردار ارومیه بود، اظهار کرد: شهید مهدی باکری در عملیات بدر بر اثر اصابت تیر مستقیم سربازان عراقی شهید شد.

ملامحمدی زاده ادامه داد: شهیدان حمید و مهدی باکری، همواره در صحنه های نبرد حاضر بوده و تا پای جان از اسلام و انقلاب دفاع کردند و امروز این وظیفه خطیر بر دوش تمامی مسئولان نهاده شده که خادمینی شایسته برای اسلام، انقلاب و ملت شریف ایران باشند.

این مسئول در خصوص نام گذاری سالروز شهادت شهید مهدی باکری به‌ عنوان روز شهردار افزود: نام گذاری سالروز شهادت سردار سرافراز شهید مهدی باکری به‌ عنوان روز شهردار، اقدامی ارزشمند و فرصتی مغتنم برای قدردانی از فعالیت ‌های شبانه ‌روزی خادمان مردم در عرصه ‌های مختلف شهرداری و مدیریت شهری است.

وی ادامه داد: فرا رسیدن 25 اسفند روز شهرداری را به همه دست ‌اندرکاران و مسئولان و کارکنان خدوم شهرداری ‌ارومیه و همچنین اعضای شوراهای اسلامی که نقش مهمی را در برنامه‌ریزی های شهری بر عهده دارند، تبریک گفت و ادامه داد: بی‌شک تأمین آسایش و رفاه، رضایتمندی شهروندان و دستیابی به شاخصه‌ های یک شهر سالم و توسعه‌ یافته، نیازمند تلاش‌ و اراده جدی تمامی مدیران و مسئولان بخصوص تلاشگران عرصه مدیریت شهری است.

فرماندار ارومیه  با اشاره به شرایط فعلی و وجود کرونا، گفت: در شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا، نقش مدیریت شهری در جهت مقابله با این ویروس به جهت ضدعفونی مراکز و اماکن عمومی و وسایل حمل و نقل از یک سو ‌و توجه به وضعیت کلی تامین نیازمندی های مردم از سوی دیگر بسیار پررنگ است.

 

منبع: ایسنا