مرکز کنترل ترافیک شهری در ارومیه راه اندازی می شود

با توجه به نیازهای کلی و مدیریت بر حمل و نقل، مرکز کنترل حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه راه اندازی می شود.

رییس کمیسیون عمران، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: با توجه به نیازهای کلی و مدیریت بر حمل و نقل، مرکز کنترل حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه راه اندازی می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، مسعود پاکی با بیان اینکه اقدامات اولیه برای راه اندازی این مرکز کنترل آغاز شده است، بیان کرد: با توجه به درخواست های شهروندان و نیازهای شهری آزادسازی املاک باید در راستای گسترش عرض معابر شهری و کاهش بار ترافیکی انجام شود.

وی با اشاره به اینکه شهرداری ارومیه در اجرای عملیات عمرانی عملکرد قابل قبولی دارد، بیان کرد: امروز طرح های فاخر شهر ارومیه از بزرگترین طرح های شهری در کلانشهرها محسوب می شود و شهرداری ارومیه نیز در نحوه اجرای آنها عملکرد موفقی دارد.

پاکی با تاکید بر اینکه توجه به عملیات عمرانی در مناطق کم برخوردار در اولویت قرار گیرد، اظهار داشت: با توجه به نیازهای اساسی و درخواست شهروندان، شهرداری ارومیه عملیات زیرسازی، آسفالت، لکه گیری و جدول گذاری را در تمامی مناطق شهری به ویژه مناطق کمتر برخوردارشهری آغاز کرده است.

وی با تاکید بر اینکه، توسعه شهرها نیازمند مشارکت همگانی است، گفت: بدون مشارکت مردم تمامی تلاش های مدیریت شهری برای توسعه شهر بی معنی است.