تجمع در باغ رضوان ارومیه همچنان ممنوع است

در راستای اجرای مصوبه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا، اجازه تجمع در آرامستان باغ رضوان ارومیه برای خانواده درگذشتگان داده نمی‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری ارومیه گفت: در راستای اجرای مصوبه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا، اجازه تجمع در آرامستان "باغ رضوان" این شهر برای خانواده درگذشتگان داده نمی‌شود.

حجت الاسلام امیرعباس عابدینی مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری ارومیه  گفت: طبق مصوبات ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا، تجمع در باغ رضوان ممنوع بوده و از مردم تقاضا می‌خواهیم که برای تدفین درگذشتگان به آرامستان مراجعه نکنند.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری ارومیه اضافه کرد: روزانه بین ۳۰ تا ۴۰ نفر در باغ رضوان ارومیه دفن می‌شوند که بخشی از این تعداد، مربوط به بیماری کروناست، ولی در هیچ یک از موارد، اجازه حضور تعداد زیاد همراهان برای دفن اموات داده نمی‌شود.

عابدینی با قدردانی از کارکنان آرامستان ارومیه اظهار داشت: فوت شدگان کرونایی طبق موازین شرعی و اسلامی در سالن‌های جداگانه تغسیل و تکفین شده و در قطعات جداگانه تدفین می‌شوند.