مسئولان اجازه بی عدالتی را در جامعه ندهند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مسئولان و مدیران نظام اسلامی علاوه بر اینکه باید عادل باشند، اجازه بی‌عدالتی و ظلم را هم در جامعه به شخصی ندهند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، حجت الاسلام سیدمهدی قریشی ظهر جمعه در جمع نمازگزاران ارومیه اظهار کرد: مسئولان باید خداترس و اهل جهاد بوده و از اشرافی‌گر پرهیز کرده و از دین و قرآن پاسدار کنند.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید در امر ایجاد عدالت نهایت دقت و تلاش خود را به کار گیرند، ادامه داد: اشخاصی در روز قیامت مورد غضب خداوند قرار می‌گیرند که به مردم ظلم کرده و عدالت را نیز رعایت نکنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه افزود: حضور در بین مردم، مردمی و انقلابی بودن و ارائه خدمتی بی‌منت باید از خصلت‌های دولتمردان باشد.

وی بیان کرد: کابینه دولت باید به خصوص افراد که منتخب مردم هستند باید ظرفیت کشور و استان را شناسایی کرده و از آن در راستای حل مشکلات کشور استفاده کرده و ارزش پول ملی را بالا ببرند.

امام جمعه ارومیه ضمن قدردانی از مجاهدت‌های کادر بهداشت و درمان در مبارزه با ویروس کرونا تصریح کرد: پزشکان و پرستاران ثواب جهاد در راه خدا را دارند بنابراین تمامی قدهم‌ها و کارهای آنان نیز باید در راه خدا باشد.