برگزاری آیین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی ارومیه + تصاویر

آیین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان ظهر امروز با حضور فرماندار ارومیه و معاونین فرماندار در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

آیین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان ظهر امروز با حضور فرماندار ارومیه و معاونین فرماندار در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، امیر ستوده فر بخشدار سابق بخش مرکزی شهرستان در ابتدای این مراسم ضمن آرزوی موفقیت برای فرماندار ارومیه و بخشدار جدید، اظهار داشت: در طول 4 سال خدمت در دولت تدبیر و امید تلاش کردم خدمتگزار شایسته ای برای مردم باشم.

فرماندار ارومیه نیز ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات امیر ستوده فر، تصریح کرد: آقای ستوده فر منشاء خدمات ارزشمندی برای بخش مرکزی بودند و از تمامی دستگاه ها، دهیاران و ... که در طول 4 سال خدمت در کنار ایشان بودند، تشکر می کنم.

علیرضا ملامحمدی زاده با آرزوی موفقیت برای بخشدار سابق و جدید بخش مرکزی ارومیه، یادآور شد: قبول مسئولیت بخش مرکزی ارومیه مطمئناً سنگین تر از مدیریت برخی از شهرستان ها می باشد.

وی خدمت شایسته و صادقانه به مردم شهرستان را ضروری دانسته و افزود: شأن ملت ما بسیار بالاتر از تمام آنچه است که تا به امروز انجام شده است.

در ادامه مراسم، بخشدار جدید بخش مرکزی ضمن قدردانی از زحمات بخشدار سابق، گفت: امیدوارم در انجام ماموریت و مسئولیتی که به بنده سپرده شده موفق باشم.

علی اکبر صلاحلو با آرزوی موفقیت در پیشبرد اهداف و برنامه های دولت و نظام، تاکید کرد: برای خدمت شایسته به مردم به همراهی همه دلسوزان شهرستان و بخش مرکزی نیاز خواهم داشت.

در پایان این مراسم از تلاش های امیر ستوده فر بخشدار سابق قدردانی شده و علی اکبر صلاحلو به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی ارومیه معارفه شد.

گزارش تصویری