تداوم توزیع مرغ منجمد طرح تنظیم بازار در ارومیه

به منظور تعدیل قیمت‌ها در سطح بازار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای ، 400 تن مرغ منجمد آماده طبخ در سطح استان در آبان ماه توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، سرپرست مدیریت شرکت پشتیبانی امور دام آذربایجان‌ غربی گفت: به منظور تعدیل قیمت‌ها در سطح بازار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای ، ۴۰۰ تن مرغ منجمد آماده طبخ در سطح استان در آبان ماه توزیع شده است.

داود قربان‌نژاد اظهار داشت: به منظور تعدیل قیمت‌ها در سطح بازار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، 400 تن مرغ منجمد آماده طبخ در سطح استان در آبان ماه توزیع شده است.

وی با بیان اینکه کمبودی از لحاظ تامین و عرضه مرغ در استان وجود ندارد، افزود: با توجه به افزایش قیمت گوشت مرغ آماده طبخ تازه در سطح بازار استان، شرکت پشتیبانی امور دام استان پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان صمت، اقدام به توزیع مرغ منجمد داخلی کشتار شده و با خط دو اتوماتیک در سطح استان کرده است و این روند همچنان ادامه دارد.

قربان نژاد ادامه داد: قیمت مصوب مرغ منجمد آماده طبخ برای مصرف کننده 14 هزار تومان تعیین شده است که با اخد حواله از سازمان صمت توسط عاملین توزیع می‌شود.

وی اضافه کرد: گوشت مرغ های توزیعی مربوط به بهترین کشتارگاه‌های استان و به لحاظ کیفی، وزن و سیستم نگهداری از جمله انجماد سریع در بالاترین سطح استاندارد هستند.

 

منبع: تسنیم